Про стосунки, які закінчилися: гурт MOLODI презентував ліричний трек “не забуду”

ТОП-5 від гурту MOLODi: від класики українського року до ліричного маніфесту на роки

Свіжа кров української музичної сцени – гурт MOLODI – випустив нове музичне відео на пісню “не забуду”. В ньому музиканти намагаються вирішити проблеми, яких насправді не існує, та заглиблюються в емоції стосунків, які вже закінчились. 

MOLODI – це спільний проєкт музикантів Кирила Рогового та Івана Степаніщева, заснований у 2022 році. Музиканти народилися в Маріуполі, де вони починали свій творчий шлях як вуличний бенд. Переїхавши до столиці, Кирило та Іван продовжили спільну музичну творчість, пройшли шлях формування як особистості та остаточно вирішили працювати разом. Як розповідають музиканти, новий трек “не забуду” – це також результат спільної творчості та синергії їх як дуету.

Коли ми працюємо разом, то пишемо пісні про одну і ту саму людину. Фактично, у нас є ліричний герой, який переживає різні історії. Це схоже на процес написання книги. Ми створюємо цю “книгу”, у якій є герой, що живе в нашому умовному світі та переживає різні емоції, які ми вкладаємо в нього з нашого власного життя, досвіду та емоцій, які були у кожного з нас в різний період. Ми просто допомагаємо цьому герою проживати ці емоції у наших піснях”, розповідають Іван та Кирило.

Трек “не забуду”, який став восьмою композицією у спільному доробку музикантів, розповідає про складність відпустити стосунки, які вже закінчились і для яких вже немає майбутнього:

Основна ідея пісні вже закладена у самій назві: “Я не забуду те, що я повинен забути”. Напевно, кожна людина, яка колись відчувала сильне кохання та біль, після того, як це кохання закінчилося, памʼятає той стан, коли здається, що ці почуття та емоції неможливо відпустити або забути. І ти починаєш чіплятися та надавати значення словам, в яких вже немає жодного сенсу. І ти закарбовуєш ці почуття назавжди.

Разом із новим треком MOLODI презентували відео на однойменну пісню, в якому шукають відповіді на питання, які вже не мають сенсу, та намагаються вирішити проблеми, яких насправді не існує. Кліп сповнений символізму та образів, кожен з яких занурює в емоційний стан кохання, яке минуле.

В одній зі сцен кліпу можна побачити, як я кручу у руках кубик Рубіка повністю білого кольору – я ніби шукаю відповіді на питання, які вже не мають значення, бо вже і немає проблеми, і вирішувати насправді вже нічого. Коли я замальовую його в білий – це також символізм. Це відсилка до того, що дуже часто людина сама собі малює проблеми та прагне вирішувати те, чого насправді не існує, – коментує Кирило, MOLODI. – Ще один художній прийом в кліпі – це сцена з кімнатою у поліетилені, яку Ваня заляпує білою фарбою. Це ніби ланцюг між тим, що було раніше, та прагненням забути почуття та емоції, які минулі, але все одно залишились у тобі назавжди, як згадка“.

“не забуду” це не про адекватну поведінку. Це про буревій емоцій. Наш герой безнадійний романтик.