“Пристрасть, нестримне бажання і закоханість під час прослуховування нової музичної концепції проєкту LAUD”

"Пристрасть, нестримне бажання і закоханість під час прослуховування нової музичної концепції проєкту LAUD"

“Перезапуск – це початок нового етапу для проєкту LAUD і для мене, як для артиста. Після повномасштабного вторгнення продюсер покинув мене і виїхав закордон. Співпраця тривала 5 років, впродовж якої було зроблено два альбоми, просування яких, на мою думку, бажало кращого. Фактично більшість роботи навколо цього матеріалу ми зробили із новою командою в статусі незалежного артиста вже після того, як продюсер виїхав з України. Цим релізом я розпочинаю обʼємну роботу, незалежно від продюсера або людей зацікавлених в тому яку музику я маю писати, яку випускати, і які сенси даю для аудиторії”, – поділився співак.

Жанр диско-фанк в Україні абсолютно нерозкритий, якщо говорити про конкурентноспроможну музику. Нам відомі такі світові імена як Weekend, Jamiroquai, Daft Punk і частково в цьому напрямі працювали Bruno Mars і Anderson Paak та, на жаль, у нас вдома немає нічого подібного по рівню музики, виконання і сенсів до американського зразку. Хоча, точніше буде сказати, що не було, а відтепер LAUD відкриває нову нішу для української музики, та імплементує західний стиль разом із змістовними текстами українською в частину нашої музичної історії. 

“Це те, що подобається мені останнім часом і та музика, якою я насправді надихаюся все життя. В цій музиці немає намагання зробити щось форматне чи трендове. Це про незалежність, свободу, кач, танці, пристрасть, насолоду, позитив, бажання. На мою думку це те чого не вистачало слухачам від мене в минулих релізах. Тобто було багато середніх за темпом треків, повільних романтичних треків, але тепер ми із фанами будемо танцювати під фірмовий саунд на моїх майбутніх концертах із новим матеріалом“, – говорить LAUD.

Беззаперечно за останній рік стався “бум” української музики, артистів і уваги до їх творчості. Не винятком став і LAUD, який зараз завершує всеукраїнський тур I Am Ukrainian. Такий прилив уваги – це великий плюс для всієї індустрії, але разом із тим виникає момент спекуляції на гострих суспільно-політичних темах. Тобто, буквально, деякі виконавці вдаються до

хайпу на темі війни, тож перед артистом наразі є вибір і відповідальність: як правильно донести власну музику до слухача, враховуючи контекст сьогодення.

В основі перезапуску проєкту лежить ритмічність, легкість, романтика і експеремент. Те, що ми чули раніше, тепер набуває більш яскравої форми і виокремлює музику і виконання LAUD від того, що зараз є форматним для слухача.

“Я думаю, що зараз насправді не так багато чесного контенту про війну від артистів. Кожен артист, який відчував гостру потребу висловити підтримку, мотивацію, меседж у своїй творчості вже зробив це. Я висловив свою думку в синглі Stop The War із посилом “Не ігнорувати війну, спілкуватися українською, допомогати військовим”. Це моя щира позиція.

Майбутні релізи проекту пропагують українську мову, музику і культуру не менше від тих, де прямо кричать про сало чи гопак. В новій концепції я розкриваю себе як артист і як творча людина, це саме те до чого я ріс, як музикант. В нашій індустрії немає взагалі деяких стилей, які притаманні західній культурі. Тому, як країна, яка розвивається різнобічно і зараз знаходиться в епіцентрі уваги, ми маємо показувати і розвиток музики. Треба створювати унікальне, нове, якісне, фірмове, тому артисти мають відходити від тривіальних стилей, на мою думку“, – говорить LAUD.

Перезапуск проєкту відкриває для нас не тільки нове звучання, нову музичну нішу, нову концепцію, а і він ставить артиста перед великим викликом і відповідальністю.

“Я ставлю перед собою задачу підняти рівень свідомості і розуміння українців музики як такої. Я хочу конкурувати своїм продуктом із топовими країнами музичної індустрії. Я хочу витісняти звичку слухати російське, чи підтримувати їх виконавців. Хочу, щоб люди, які говорили «У нас немає що слухати», забули про цей патерн і мали можливість насолоджуватись українським. Така моя позиція, мета, переконання і шлях”, – поділився артист.