R&B артист Sysuev повертається з ніжною осінньою баладою “Одна”

R&B артист Sysuev повертається з ніжною осінньою баладою "Одна"

R&B артист Sysuev повертається з ніжною осінньою баладою "Одна"

R&B артист Sysuev повертається з ніжною осінньою баладою “Одна”.

Чоловічий фальцет – один з найбільш провокаційних звуків у музиці. Він передбачає атмосферу таємничості й ніжної мужності, яка надає особливу привабливість тому, хто співає в такому стилі. Sysuev досить часто співав у верхньому регістрі, але ніколи так яскраво, як у новому чуттєвому синглі «Одна»

Все налагодиться: Sysuev дарує позитивний вайб у синглі "Світитиме"

Сингл «Одна» занурює нас у легку, приємну меланхолію, в якій чуттєвість і плавність R&B поєднуються з цікавим танцювальним звуком. Солодкі наспіви та ніжний голос артиста підіймають настрій дівчатам не гірше шоколадних батончиків, та й набагато краще впливають на фігуру. Біт і насправді неймовірно космічний, у кращих традиціях жанру. І це не дивно, адже він створений одним з кращих бітмейкерів України – DJ Kodzu.

«Над синглом “Одна” ми працювали достатньо довго, проте воно було того варте, це чудово співпадає з його назвою. Коли DJ Kodzu надіслав мені цей інструментал, я відразу зрозумів, наскільки ми з ним на одній музичній хвилі. Кожен з нас поділився особистим досвідом складних взаємин з колишніми дівчатами. Я отримав величезне задоволення від цієї співпраці і впевнений, що сингл має усі шанси стати одним з найкращих R&B треків цього року», – розповідає Sysuev.

Sysuev зберігає незмінне звучання, за яке артиста цінують меломани. «Одна» – це тонкий, ніжний і інтимний трек, його варто послухати, коли ви глибоко занурені у свої почуття, коли закохані. 2021 рік був продуктивним для артиста. Він випустив десять синглів і кліпів. Новим синглом Sysuev всім дає зрозуміти, що не збирається зменшувати оберти й у 2022 році.