Разом до перемоги: Зірки разом з талановитими дітьми випустили трек на підтримку України

Разом до перемоги: Зірки разом з талановитими дітьми випустили трек на підтримку України

Разом до перемоги: Зірки разом з талановитими дітьми випустили трек на підтримку України

Зірки українського шоу-бізнесу та талановиті діти творчого об’єднання «Парадіз», за підтримки благодійного фонду Маші Єфросиніної «Фонд Маша» створили надихаючу спільну композицію та відкрили збір коштів постраждалим від війни в Україні. 

Саме в всесвітній День творчості 21 квітня вийшов мегатрек «Разом до перемоги», у якому можна почути голоси  найвідоміших артистів України. Оля Полякова, DOROFEEVA, Zlata Ognevich, TAYANNA, Позитив, MELOVIN, Оля Цибульська, MamaRika, ALENA OMARGALIEVA, TARABAROVA, Jerry Heil, Анна Трінчер, Сергій Танчинець, Ivan NAVI, NIKITA LOMAKIN, KHAYAT, Дядя Вадя, Nino Basilaya — всі вони співають про неодмінну перемогу України разом з учасниками гурту ТОК та іншими дітьми з творчого об’єднання «Парадіз». 

Автори музики, Ростислав Тодореску та Андрій Мельник, придумали цю мелодію ще вісім років тому, однак вона чекала свого часу та правильних слів, які написав Ян Запольських, автор тексту. «І слова, і музика пісні — вони уособлюють в собі ту найпотужнішу зброю, якої точно немає у тих, хто прийшов коїти лихо на нашу землю. Вона називається єдність. Це те, що відчуває зараз кожен українець, дорослий і малий: «Єдина країна, ми — Україна». Єдність — обов’язкова передумова успішного спротиву зовнішній агресії. Ми віримо в нашу перемогу. В те, що будемо жити і будувати нашу країну без страху, дихаючи на повні груди, усміхаючись и співаючи», — так розповідають про настрій і задум треку «Разом до перемоги» його творці. 

З ними погоджується TAYANNA: «Кожен з нас воює на своєму фронті. Творчі люди — це арт-оборона, яка також потрібна для підняття морального духу країни. Щаслива, що виникла ідея зібрати багатьох артистів та талановитих українських дітей заради мотивації, віри у перемогу. Все буде Україна!». 

Zlata Ognevich проспівала свою частину треку на шляху до Варшави, звідки летіла на благодійні концерти в Америку на підтримку України. 

Ініціатором ідеї композиції виступила саме творче об’єднання «ПАРАДІЗ», яка виховує талановитих дітей України та допомагає їм виступати на великій сцені. Підтримали реалізацію проєкта програмний директор радіо NRJ Денис Буданцев, Secret Service Digital & Publishing LTD та музичний продюсер Вадим Лисиця, під керівництвом якого і творився трек, попри всі складнощі воєнного положення в країні, на студії Палаца Культури і Мистецтв в Мукачево. 

Всі слухачі треку зможуть допомогти: разом з прем’єрою пісні через благодійний фонд Маші Єфросініної «Фонд Маша» відкритий спецрахунок для збору коштів постраждалим від війни в Україні.

Реквізити:

•Найменування організації: – ГО ФОНД МАША

•Код отримувача: – 44150335

•Назва банку: – АТ “ПУМБ“ 

•Рахунок отримувача у форматі IBAN: –

UA263348510000000026001174122  

•Валюта: – UAH