Реп-виконавець KEYSEE випустив новий відеокліп до релізу «Хороший Рашист»

Реп-виконавець KEYSEE випустив новий відеокліп до релізу «Хороший Рашист»

Реп-виконавець KEYSEE випустив новий відеокліп до релізу «Хороший Рашист»

Трек «Хороший Рашист» переповідає реакцію на події у Бучі, Ірпені та Гостомелі. Спалах агресії, який зараз відчуває кожен небайдужий, загартовує наш дух та робить сильнішими. Адже, спрага до волі ніколи не покидала український рід. Не боїмося називати речі своїми іменами. Пишемо про те, що палає у душі, що і переросло у цей “розриваючий” трек. 

Відео до релізу – окрема робота. Коли KEYSEE приймав біженців, один з них виявився відеооператором, який показав свої роботи, що вразили, і тоді вони почали співпрацю над кліпом. Тільки не встиг закінчити монтаж через регулярні обстріли у Дніпрі, тож цим зайнявся Саня Ільченко

“Хороший рашист – це мертвий рашист, не приспів, це – аксіома, думаю, ви зі мною солідарні. Скоро переможемо, почнеться велике будівництво, а доки треба їх множити на нуль, сподіваюсь, що трек стане у нагоді тим, хто за це відповідальний 😌” – коментує KEYSEE

Як з’явилась ідея написати трек «Хороший Рашист»? 

KEYSEE написав його через день після спалаху подій у Бучі. Написання якого зайняло лише 15-20 хвилин, за один захід і на одному диханні, тому трек живий. 

“У мене товариші в Азові. Я написав трек для бійців, щоб допомогти їм, надихнути та задати правильний настрій.” – розповідав KEYSEE. 

Що би ти хотів сказати своїм слухачам? 

“Насправді наша музика нікому не потрібна, вона нічого не вирішує. Але вирішує які ми люди. Це наше енергетичне ядро, яке ми передаємо іншим. Саме це робить нас тими, ким ми є і ставить на правильне місце у соціумі. Не можна ні в чому опускати руки, адже так нічого не вдасться. Я знаю, що успіх прийде, якщо вірити у своє майбутнє.” – каже KEYSEE. 

KEYSEE – реп-виконавець з міста Івано-Франківськ. Учасник об’єднання Malavita Gang. У 2019 вийграв TUBORG RAP.UA AWARDS, мав двічі друге місце на Jägermeister RAP.UA AWARDS та двічі переможець у конкурсах від Фонду розвитку української музики.