Реп-виконавиця alyona alyona продасть трек GALAS у форматі NFT

alyona alyona продаст трек GALAS в формате NFT

alyona alyona продаст трек GALAS в формате NFT

NFT беруть штурмом світ цифрового мистецтва і колекціонування. The Weeknd, Eminem, Ілон Маск, Kings of Leon, 3LAU і засновник Twitter Джек Дорсі — всі вони вже «відкусили» ласий шматочок від продажу цифрових активів.

Унікальні активи блокчейна можуть почати справжню революцію у взаєминах фанатів і артистів. Реп-виконавиця alyona alyona вирішила не стояти осторонь — в суботу, 24 квітня, стартує аукціон з продажу її треку GALAS в форматі NFT.

GALAS — це фіт з канадським репером Dax, трек з однойменного альбому Альони, реліз якого відбувся 8 квітня. Цей трек — рефлексія про хейт і хайп, з якими вона зіткнулася. GALAS став одним з найсильніших і популярних треків, представлених в альбомі виконавиці.

NFT фактично означає «невзаємозамінний токен». Ці токени — частина технології блокчейн, що «прив’язуються» до об’єкту цифрового мистецтва і підтверджують ексклюзивність права на його власність. При цьому NFT не можна скопіювати або видалити, тому новий власник токена стає єдиним офіційним власником цього контенту.

Реп-виконавиця alyona alyona продасть трек GALAS у форматі NFT

NFT може бути не просто сентиментальною покупкою, але й предметом колекціонування або фінансовим вкладенням.

Посилання на аукціон тут.