Репер Santorin вдається до експериментів в новій роботі «Під шафе»

Репер Santorin вдається до експериментів в новій роботі «Під шафе»

Репер Santorin заявив про себе на українській реп-сцені як артист, який в своїй творчості поєднує агресивний хіп-хоп та важливі смисли сьогодення. Артист оспівує реалії життя (війна, окупація) та піднімає важливі гострі соціальні теми (свобода людини, післявоєнне життя), знаходячи в цих темах та авторському звучанні свою українську ідентичність.

У новій роботі «Під шафе» Santorin вдається до експериментів, знімаючи з себе закарбований образ соціального репера та піднімає нетипову для себе тему особистих стосунків між чоловіком і жінкою. Новий сингл — це реп-романтика від вуличного репера, в якій Santorin вплітає сучасний хіп-хоп у куплети та мелодійні етнічні мотиви у приспівах.

«Я працював на студії над своїм майбутнім альбомом та зовсім випадково в мене народилася ця пісня. Вона зовсім не в моєму стилі, я би сказав – у протилежному стилі від моєї творчості та самовідчуття. Я хотів просто продати цей трек, почав питати в друзів, кому можна було би продати цей трек, а друзі жартома сказали – так заспівай сам. З відеокомандою ми зняли іронічний відеокліп, який відповідає такій музиці, а в кліпі знялися ті самі друзі, які порадили мені заспівати цю пісню. Тепер це колективна відповідальність», – говорить Santorin.

Репер Santorin вдається до експериментів в новій роботі «Під шафе»

Новою роботою артист хотів не тільки показати своє іронічне ставлення до типових реп-треків та кліпів, засилля яких у всіх топах та чартах, а також трохи розважити своїх слухачів, переключивши їхню увагу від сьогодення до побутових речей, які бентежили всіх до початку повномасштабної війни.