Режисерки TRI DIRECTION створили позаконкурсний виступ Alyosha і Rebecca Ferguson на “Євробаченні – 2023”

Режисерки TRI DIRECTION створили позаконкурсний виступ Alyosha і Rebecca Ferguson на "Євробаченні - 2023"

Вчора стартувало “Євробачення” 2023 року, яке приймала Україна в Ліверпулі. У першому півфіналі конкурсу на головну сцену, крім країн-учасниць, вийшли запрошені гості. Їхній виступ став одним із найяскравіших номерів програми. Українська співачка Alyosha заспівала в дуеті з британською співачкою Rebecca Ferguson. Співавтор ідеї виступив Герман Нєнов, креативний директор “Євробачення-2023” від України, а безпосередньо реалізацією займалася режисерська група TRI DIRECTION у складі Наталії Лисенкової, Наталії Ровенської та Марії Григоращенко разом із партнерами Freckled Sky. 

Сюжет номера, створеного під ракетними обстрілами та присвяченого вимушеним переселенцям, відгукнеться кожному українцю, хто застав початок повномасштабного вторгнення. Завдяки сучасному технічному забезпеченню, доповненій реальності TRI DIRECTION вдалося візуалізувати та передати головні меседжі нинішніх подій в Україні. 

“Найголовнішою була складність взагалі почати креативний процес, через те що головою ти завжди “в умовах війни”. Потім переробити лють і розпач на візуальні образи так, щоб це не було занадто документально й реалістично. Ти ніколи не знаєш, у який момент під час репетиції тебе застане повітряна тривога чи атака безпілотниками. Дякувати ЗСУ, все обійшлося! Усі репетиції проходили в Києві, та жоден перформер не постраждав”, — коментують TRI DIRECTION.

Квартира з розбитими вікнами, закохана пара, годинник, сирена, повідомлення українок — символи, які доповнили номер та вдало передали усі сенси, закладені в постановці. 

Визначальним моментом стала поява на екранах прапорів країн, які підтримують Україну в війні. Вони об’єдналися у велике синьо-жовте українське серце, яке тримає один ритм.