Режисерська група TRI DIRECTION про співпрацю з Disneyland Paris

Режисерська група TRI DIRECTION про співпрацю з Disneyland Paris

Наталія Лисенкова, Наталія Ровенська та Марія Григоращенко – режисерська група TRI DIRECTION, що об’єднала креативних жінок, які мають спільну мету та цінності. Цього року вони в партнерстві з компанією Freckled Sky, працювали над номером для Alyosha та Ребекки Фергюсон на «Євробаченні-2023», що дуже реалістично передав справжні емоції та ситуацію в нашій країні. А вже сьогодні в соціальній мережі Freckled Sky поділилися новою співпрацею.

Режисерська група TRI DIRECTION про співпрацю з Disneyland Paris

TRI DIRECTION разом з Freckled Sky взяли участь в створенні  нового шоу Together: a Pixar Musical Adventure для Паризького Діснейленду. Це музична пригода по всесвіту Pixar, яка обіцяє незабутню подорож у світ давно відомих нам мультфільмів: “Історія іграшок”, «Коко», «Вверх і вгору», «Корпорація монстрів», “В пошуках Немо”.

“Робота над цим проєктом стала чарівною з усіх боків і, взагалі, співпраця з командою Disneyland Paris –  це казка, всі на позитиві та налаштовані на крутий процес і результат. Це був складний процес, але саме через чудову команду з якою ми розмовляли на одній творчій мові, незважаючи на тому що вони французькою, а ми українською!”, – коментують режисерки.

TRI DIRECTION вже не вперше шокують своїми складними високотехнологічними роботами, зокрема вони вже натякають, що скоро здивують новими проектами.