RODZYNKA показала непідробні емоції закоханих у новому кліпі «Я кохаю»

RODZYNKA показала непідробні емоції закоханих у новому кліпі «Я кохаю»

Українська співачка, представниця нової генерації ліричних попвиконавиць RODZYNKA випускає емоційний реліз “Я кохаю”.  Композиція присвячена закоханим серцям, які крізь роки несуть ці світлі почуття.

«Я дуже захоплююся парами, яким вдається бути закоханими, неначе вперше, навіть через десятиліття родинних стосунків. Таким прикладом є мої батьки. Вони разом пройшли дуже багато життєвих випробувань. Проте показали мені, що таке насправді кохати та цінувати одне одного. «Я кохаю» я створювала з особливим трепетом. Дуже хочеться, аби ця пісня спонукала кожного після її прослуховування сказати ці самі слова своїй найдорожчій людині», – зазначила RODZYNKA.

Враховуючи настрій та меседж композиції, було вирішено створити відеороботу за форматом настільної гри «Знайомці». Кохані пари, які різну кількість років разом, завдяки грі розкрили одне одного з іншої сторони.

За словами виконавиці, саме вона принесла ідею відео команді та розгляд. І ті з радістю взялися за її здійснення. Команда одразу відмовилася від ідеї залучення акторів, адже це не продемонструє справжність почуттів. Адже стосунки – це вміння чути одне одного, спілкуватися та приймати.

«Я обожнюю гру «Знайомці». Вона зовсім інакше може розкрити людину, яку, здавалося б, ти знаєш роками. У нашому відео знялися різні пари.  Є ті, що тільки декілька місяців та років разом, проте були і мастодонти сімейного життя. До прикладу, одними з учасників гри стало подружжя, яке разом вже 28 років. Основний меседж, який винесла кожна пара після наших зйомок – потрібно весь час спілкуватися зі своєю коханою людиною. Цікавитися її почуттями, переживаннями та емоціями. Ми взяли за основу цей соціальний підтекст і думаємо, що у нас вийшло це реалізувати», – підсумувала RODZYNKA.

Нагадаємо, KEKELIA презентує новий відвертий сингл “ВНОЧІ”.