Рок-гімн для воїнів ЗСУ від квіткіс

квіткіс "Не забивай"

квіткіс "Не забивай"

Панки квіткіс з Києва випустили нову пісню «Привиди» і присвятили її воїнам Збройних сил України, а також усім тим, хто наполегливо і ефектно, а головне – результативно – нищить російських загарбників, що ступили на нашу землю.

«Привиди» були написані й записані у березні 2022 року у дні Війни за незалежність України.

«Це пісня – для Героїв, які не просто боронять нашу землю від усіляких покидьків-свинопсів, а й дають їм пропиздонів на усіх фронтах. А ще цей трек присвячується усім нам – чувакам і чувіхам з синьо-жовтими сердечками, які наполегливо і невпинно роблять рідну країну сильнішою і найкращою!» – йдеться у описі треку на YouTube.

За словами фронтмена квіткіс Діми Войналовича, дана композиція не лише про льотчика-аса Привида Києва, який під час російсько-української війни виявив майстерність пілотажу, знищивши десятки літаків супротивника.

«Вона про всіх і для всіх бійців ЗСУ, ТрО, ДСНС, СБУ, Нацполіції, кібервоїнів і журналістів, волонтерів, медиків і вчителів, власників і працівників великих та малих бізнесів, які підтримують армію… Одним словом – усіх українців, імена яких ви особисто можете і не знати, але які вносять неоціненний вагомий вклад у перемогу нашої держави», – коментує музикант.

За музичну складову треку відповідав лідер проєкту Ульмо Три Костянтин Шелудько. Також у записі можна почути скрипку і альт – це діло рук талановитої Тоні Криси з Kyiv Chamber Orchestra. А ще квіткіс дякує Олегу Морозу зі студії Frost Magnetic.