Romoza — «Осінь пише»: згадай емоції минулого кохання

Romoza — «Осінь пише»: згадай емоції минулого кохання

Осінь — час, коли починається навчання у школі. А також це час, коли яскраві фарби природи та погодний калейдоскоп викликають приємні спогади. Для когось це час підсумків та життєвих історій, які чекали роками. Цієї осені прийшов час розказати вам одну із них…

Romoza представляє пісню — «Осінь пише». Автор проєкту Роман Гороховських розповідає, що колись він слухав стару касету з піснями, які написав ще в молодості. І вирішив, що одній з пісень варто надати друге життя.  

«Я її знову послухав та зрозумів — це те, чого зараз не вистачає: затишок, тепло та трохи романтичної ностальгії», —  додає музикант.

Допомогла з оновленням тексту пісні письменниця Наталія Бонь (з нею Роман співпрацює вже давно). Оновлена зворушлива історія була записана, як то кажуть, на одному подиху, під час репетиції гурту.

Пісня — лірична, романтична та трохи ностальгічна. Вона про почуття, які не зникають з роками, та віру в те, що справжнє кохання не вмирає. Та навіть якщо почуття залишились у минулому, приємні спогади додають забарвлення  життю.

На другу осінь повномасштабної війни всім не вистачає теплих емоцій, ми намагались зробити трек та кліп, що викликають посмішку та дозволяють згадати щось приємне.