Santorin презентує дебютний альбом “Хто я?” та анонсує перший концерт

Santorin презентує дебютний альбом "Хто я?" та анонсує перший концерт

Репер Santorin презентує дебютний альбом “Хто я?”. В реліз увійшло десять треків: дев’ять нових треків та виданий фіт з alyona alyona. За весь продакшн альбому відповідає сам артист.

Після дебюту із треком “Маю крила” репер Santorin став одним із головних відкриттів хіп-хоп-сцени, а трек з alyona alyonа “Палай” закріпив його у статусі головного реп-відкриття 2022 року.

Альбом “Хто я” будується на емоційному стані, що перетікає з одного в інший. Це самопрезентація та сторітелінг життя, пояснення слухачеві, хто він, звідки та куди йде, які його цілі та бажання.

“Після мого дебюту з треком “Маю крила” мені багато хто із відомих імен  писав, що я “влетів в реп на двох ногах”. Мене запитували: хто я, звідки я взявся такий. Насправді з музикою я давно, проте довгий час вона була як хобі, але в 2022 році почав займатись цим професійно. Дебютним альбомом я хочу познайомити всіх з собою та розповісти хто такий Santorin”, – говорить артист.

Сюжет альбому побудований таким чином, що трек за треком артист розповідає історії свого життя, а апогеєм є фінальний трек “Хто я”. Цей альбом — це десять історій, сповнених класичним хіп-хопом, нотками поп-звучання з латиноамериканським вайбом, етнічними мотивами та ліризмом балад, а також електронними танцювальними ритмами. 

Разом із альбомом Santorin презентує відео на трек з альбому “На краю”.

Також артист оголошує перший концерт у Києві, на якому відбудеться презентація платівки — 8 травня. Частина прибутку від продажів буде передано у фонд Musicians Defend Ukraine.

Квитки за посиланням