Santorin презентував кліп з Gunna Chorna та анонсував спільний трек з артисткою

Santorin презентує кліп з Gunna Chorna та анонсує спільний трек з артисткою

Хіп-хоп артист Santorin презентував нову роботу “Не святим“. Це чоловіча історія про кохання, в якій жорсткий флоу поєднується з мелодійним приспівом, а качовий біт – із інтимною лірикою. Це роздуми чоловіка, який визнає свої помилки у відносинах та просить пробачення у коханої.

Головну роль в кліпі “Не святим” виконала хіп-хоп артистка Gunna Chorna. У відео виконавці грають закохану пару.

“Скажу чесно: в кліп “Не святим” я обрав Gunna Chorna за красою, а ось на спільний трек – за талантом. Це і жарт, і не жарт. Мені подобається, коли колаборація між артистами виходить за межі онлайн: записав вдома свій парт, скинув доріжку – і фіт є. Я і в цьому питанні “стара школа”, – ділиться Santorin.

“Мені здається, що наш творчий шлях із Santorin схожий. Ми почали свою кар’єру влітку 2022 року, в нас однакове бажання робити реп-музику, але при цьому ми не цураємося у творчості і поп-звучання. Саме про те, як ми із Santorin “продаємося в попсу” наш спільний трек. Це буде перший мій трек, в якому буде лайка. А спільне відео “Не святим”– це пріквел про те, як ми, нарядні у шубах, крокуємо в іще одну спільну роботу”, – розповідає Gunna Chorna.

Спільний трек Santorin & Gunna Chorna “Продаюсь в попсу” вийде у липні.