Santorin та Gunna Chorna об’єдналися в новому треці, щоб висміяти себе та реп-індустрію

Santorin та Gunna Chorna об’єдналися в новому треці, щоб висміяти себе та реп-індустрію

Реп-виконавці Santorin та Gunna Chorna презентують спільний трек “Продаюсь в попсу”. Агресивний хіп-хоп артисти доповнюють самоіронічними панчами та глузуванням із індустрії.

Це історія на межі правди, іронії та стереотипів. Щоби досягти успіху в українському репі, то тобі обов’язково треба робити поп-музику та стати поп-артистом.

Артисти сміються над тим, що вони в репі “щури Дамбо”, але при цьому виправдовують свої поп-треки тим, що це єдиний спосіб перевернути гру, а зробити переворот їм “велів сам Бог”.

“Щоби зайняти якесь місце в реп-грі, Санторіну довелося стати репом для жінок та матусь, знімати тіктоки, позувати та пудритися на фотосесіях”, – жартує Santorin про свій образ.

“Продаюсь в попсу” – це історія, що має дві сторони медалі. Якщо парт Santorin про те, як він підкорив музичну індустрію та досяг успіх (не без допомоги свого хіта “Під шафе”), то гостьовий куплет Gunna Chorna – про те, що несе за собою інша сторона слави разом із лицемірством, блюзнірством та залежностями.

“Не дивлячись на те, що я дівчина із репу, мені ще важко читати про те, яка я п..дата. Я вчусь цьому у Санторіна. Ще я дуже вдячна йому за те, що він повернув мене в реп з моєї попси, адже за весь продакшн треку відповідав він”, – ділиться Gunna Chorna.