Саша Чемеров запустив сольний проєкт, представив першу пісню і анонсував великий концерт у Києві

Саша Чемеров представляє свій сольний проєкт, анонсує концерт і ділиться великими планами на майбутнє.

14 травня Саша Чемеров презентує нову пісню «Кохання до Смерті».

Саша Чемеров про новий проєкт:

«Проєкт Саша Чемеров новий не тільки для слухача, а й для мене самого. Я ще ніколи нічого не випускав під своїм ім’ям, це завжди були групи або продюсерські проєкт. Та й музика була іншою. Мої нові сингли це переважно поп з вкрапленнями інших жанрів. На даний момент моя ідея — спілкування з більш широкою аудиторією. Писати пісні, не випереджаючи час і не пірнаючи у минуле, а намагатися відобразити актуальні для мене речі тут і зараз»

Саша Чемеров про пісню:

«Кохання до Смерті» — мій перший сингл про втому від любовних драм. У мене було завдання створити особливий стан, використовуючи прості образи і, здавалося б, банальні слова — любов, кров, вино і т.д. У сукупності з красивою мелодією і цікавим аранжуванням, мета досягнута! Жанр пісні я б визначив як романтичний інді-рок, приправлений хіп-хоп бітом з елементами треп, але, якщо коротко, то це поп»

Гастрольна діяльність Саші Чемерова почнеться з сольного концерту в Stereoplaza 19 червня.

Також в цьому році планується випуск трьох синглів і EP, кілька фітів, один з яких з групою Бумбокс. Також планується випуск п’яти синглів з гуртом The Gitas і реліз усього невиданого матеріалу групи Димна Суміш. Це близько п’ятидесяти пісень у цьому році.

Саша Чемеров — український і американський музикант, композитор, продюсер, поет, екс-лідер і засновник рок гуртів Димна Суміш, X-posers, Vkrayst, а в даний момент — фронтмен каліфорнійської рок групи The Gitas. Сонграйтер і ко-продюсер Quest Pistols, Артур Пирожков, Агонь, Manizha, Іван Дорн, Глюкоза, Jah Khalib, Mid-Air, Josh Franks, Gavin Lurssen, Elliott Sellers.