Саша Стрибай презетував трек “Риба Карась”

Саша Стрибай презетував трек "Риба Карась"

Саша Стрибай презентує дебютний трек та кліп «Риба Карась». Це історія 26-річного хлопця, якого військові події розлучили з коханою дівчиною і він телефонує їй з фронту лише при нагоді та освідчитися в своїх почуттях. 

«Риба Карась, гра почалась – це слова із дитячої гри в схованки. Кохання – це теж гра, в якій потрібні кодові слова та шифри», – говорить Саша про назву свого треку.

«Риба Карась» – це лірична поп-балада про кохання, в якій знайшлося місце і речитативу, і мелодійному співу. Саунд-продюсером треку виступив Krechet.

У відеокліпі Саша шукає своє кохання вулицями Києва. Уособленням самотності став порожній дитячий майданчик і самотня гойдалка.

Саша Стрибай презетував трек "Риба Карась"

Саша Стрибай – молодий київський музикант, композитор, автор пісень. Яскравий, емоційний і щирий pop-dance артист. Саша виріс на дискотечній музиці 90-х, тому в свою творчість він описує, як «дискотека 90-х у 20-х». Під час прослуховування його пісень неможливо всидіти на місці, тому Саша і взяв собі псевдонім «Стрибай». У піснях він щиро ділиться власними переживаннями і проводить яскраві паралелі з життя. Все дуже по-справжньому, без пафосу і скандалу.