SESTRA разом з IKSIY та BITZ презентують кліп на пісню “У мирному Києві”

SESTRA разом з IKSIY та BITZ презентують кліп на пісню "У мирному Києві"

SESTRA разом з IKSIY та BITZ презентують кліп на пісню "У мирному Києві"

IKSIY, SESTRA, BITZ презентують кліп на пісню “У мирному Києві”

Не дивлячись на те, що дівчата з гурту від початку війни знаходились за кордоном, сама відео робота знімалась саме в столиці.

У відео ви побачите найулюбленіші місця Києва, а ще багато кохання та обіймів. Все саме так, як було у мирному Києві, але тепер ми всі інші та цінуємо кожну зустріч, кожний погляд і кожні обійми по особливому.

“Війна змусила майже половину українців покинути Батьківщину та тимчасово розлучитися зі своїми коханими, друзями, близькими. Прийнявши важке рішення вивезти свою родину за кордон, як і більшість українців, нас переповнювали неймовірний біль та туга за рідною землею, за рідним містом. Одного ранку мені просто дуже захотілося обійняти Київ. Саме в цей момент і була написана пісня  «У мирному Києві». Нашу творчу ідею відразу підтримав саундпродюсер Андрій Ігнатченко (IKSIY). Він створив стильне та водночас ліричне аранжування пісні. Творчий тандем підхопив і Віталій Тано, продюсер реп-гурту BITZ. За його сприяння, учасники гурту доповнили пісню емоційним, патріотичним репом. Так і народився трек «У мирному Києві», який дарує віру, надію на скору зустріч в улюбленому місті, де чекають обійми, сповнені кохання та тепла. І саме це ми намагались передати у нашому відео” – ділиться Інесса, солістка гурту SESTRA.

Головними героями відео стали батьки Інесси, рідні та близькі дівчат, які давно не бачились, через те, що були за кордоном, а один із героїв кліпу служить в Збройних силах України.

“Вперше, коли Інеса заспівала мені куплет пісні телефоном, я відразу сказала, що ці слова торкнуться серця кожного українця. Взявши до рук саксофон, в мелодії я відтворила почуття які нахлинули на мене, той сум за рідним Києвом. А в відео вже були інші емоції, це був момент щастя, що ми вдома, а поруч близькі і рідні, і наче б то все так, як було до війни” – розповідає Аліна, саксофоністка гурту.

Також гурт SESTRA готує нову прем’єру пісні, яку ви почуєте вже 1 жовтня.