Що можна послухати в день всіх закоханих? ТОП улюблених романтичних треків українських виконавців

Що можна послухати в день всіх закоханих? ТОП улюблених романтичних треків українських виконавців

Музичне видавництво “Best Music” підготувало добірку треків українських виконавців, які подарують романтичну атмосферу в день всіх закоханих. Слухайте та завантажуйте на всіх музичних майданчиках, діліться улюбленими піснями з коханими.

ZLATA OGNEVICH – Віддаю

Пісня “Віддаю” – це розповідь про шалене кохання, яке переповнює серце. Ця пісня  віддзеркалює те нестримне бажання сповна розділити почуття з коханою людиною.  Віддача і відвертість – основні теми цього треку, що переконують кожного: «Коли любиш, то немає слова “ні”.

Uliana Royce & Freaky Siren – На межі

Відвертість, прямота та сенси цієї пісні не мають бути відкриттям для нашого суспільства, це має лише підсилити розуміння того, що усі люди мають право проживати свої почуття, не приховувати їх та ніколи не зіштовхнутись із засудженням. Відчувати свободу у своїх діях, у своєму виборі — це частина нашого життя.

ALEKSEEV – П’яне сонце 

ALEKSEEV представив свій найголовніший хіт – «П’яне сонце» солов’їною. Майже 10 років тому саме ця пісня на музику Руслана Квінти і вірші Віталія Куровського дала співаку путівку в життя.
Цей трек чув кожен українець, а зараз ще можна і підспівувати українською.

TEREN – Парубок

Наполегливі сенси та двіжовий саунд – це ідеальний опис нового синглу TEREN. Співачка запевняє, що вона ніяк не маніпулює у новій пісні, а лише показує природну рису “надихати своєю жіночністю”. 

PARFENIUK – Поряд

PARFENIUK створив сингл, який потужно набирає оберти на  амбітний стрімінгових платформах, бо відгукується в серцях молоді та закоханих. 

MONATIK – Сильно

Багато років поспіль чуттєва, ніжна та прониклива композиція “Сильно” підкорювала чарти всіх радіостанцій та була абсолютним хітом на родинних святах українців по всьому світові. 

Після того, як MONATIK заявив про те, що “ремонтує” свої композиції, шанувальники дуже просили випустити нову версію “Сильно” і ось це сталося.

OMUT – Сумуватиму

Пісня, як оповідання життєвої історії, про драматичний кінець кохання, що може зробити людей сильнішими, а не зламати їх. Вони можуть продовжувати підтримувати один одного і сумувати разом, але вони не можуть змінити цю ситуацію.

TVORCHI – I Can’t Stop

I Can’t Stop – сингл про пʼянке кохання, що збиває з ніг. Це історія з паралельної реальності, з іншої планети, яку відкриють TVORCHI для слухачів.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ & TAYANNA – А ти… 

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ разом з TAYANNA презентувати дуетну роботу. «А ти…» – внутрішня сповідь двох людей про почуття сильної прив’язаності й бою між бажанням і страхом у стосунках. 

LEROY – СВІТЛО

Пісня СВІТЛО була написану у нелегкі часи, але з надією. LEROY надихнули люди, які її оточують — близькі і рідні, їх любов і віра.  Люди, які чекають своїх рідних з фронту. Тому ця пісня присвячується усім, хто має надію і світло в серці. 

Фир – Ніч
По-чоловічому романтичний сингл закарбувався в пам’яті слухачів, тепер найпопулярніший трек виконавця зазвучав українською. 

Артем Пивоваров – Очі (European Tour 2023)

Пісня написана на слова Григорія Чупринки. Трек «Очі» має просте і зрозуміле значення. Іноді, коли ми з кимось зустрічаємося, нам навіть не потрібно нічого говорити. Досить подивитися один одному в очі, щоб зрозуміти все без слів.

ROXOLANA – дуже тепла пісня

ROXOLANA переспівала знаменитий хіт 90-х років, пісню «Не стій під вікном». Вперше у 1989 році її виконала співачка Руся, з музики якої почалась історія сучасної української поп-музики. ROXOLANA переконана, що сьогодні ця пісня звучить не менш актуально, а новий ремейк композиції зможе нагадати, про романтичні дівочі почуття.

KADNAY – ЗАБЕРИ МЕНЕ 

Ця пісня про закохані душі, які, можливо, ніколи не зустрінуться і залишаться лише спогадом одне про одного. Але вони обов’язково пронесуть свою любов через відстань і час. Трек про людей, яких розлучила війна. Про любов, яка ніколи не згасне.

KÓRNEL – З тобою

Справжні чоловіки часом не дуже говіркі та в більшості вони звикли «говорити» про свої почуття не словом, а ділом. Та зважаючи на жіночу природу «любити вухами», KÓRNEL написав пісню, яка б могла слугувати чоловікам інструментом для вираження своєї любові.

VOLODYMYR DANTES – Cаша

Трек, під який танцюють всі дівчата. Сингл попадає прямо в серденько з перших секунд. Пісня-терапія для дівчат, які нещодавно розлучились, їх точно заспокоїть VOLODYMYR DANTES.

Макс Барських – Двоє

Макс Барських ділиться: “Я давно хотів створити трек українською. Коли я вперше прочитав слова цієї пісні, зрозумів, що ця історія про мене та вона має стати частиною мого альбому «1990».”

Ivan NAVI – На Мить

Пісня про справжнє кохання, яке наповнює чорно-білий світ кольорами, і відчуттям щастя попри все, що відбувається навколо. Саме ці миті дають сили боротись та надію на нове світле завтра.

Mari Cheba – Тягне

“Кожен з нас шукає кохання, кохання не зупиняється на одній людині, ми розуміємо, що попереду ще більше, ми віримо в це. Саме це почуття рухає нами в цьому житті, емоції, які дають багато надії, сили проходити через складні життєві ситуації.” — Mari Cheba.