Швидкими темпами заповнює україномовними треками співачка BONA музичний простір країни

Швидкими темпами заповнює україномовними треками співачка BONA музичний простір країни

Як і обіцяла молода артистка BONA, премʼєра треку «5 хвилин» відбулася 12 вересня! Довго чекати аудиторії співачки не довелося! 

«5 хвилин» – це унікальний трек, у якому поєднання звуків та голосів справді створюють певний вайб та змушують відволіктися від буденності. 

«Можливо, буду нахабна, але немає, або ж дуже мало, такого качового, некомерційного, фірмового та сучасного  r&b, який ти хочеш увімкнути на максимум і насолоджуватися «медом» для вух. Я розумію, що в топах українських чартів зовсім інша музика: поп, із простими словами, що легко запамʼятати та які відразу на вустах. Цей трек зовсім інший, така музика не всім зрозуміла. Але я хочу, щоб як можна більше людей її почуло й кайфувало у своїх навушниках, ідучи вулицею чи їдучи за кермом автомобіля», – говорить BONA. 

Нагадаємо, що попередній трек «Як ти», який уже на всіх музичних платформах, був створений у зовсім іншому стилі. Він більш чуттєвий, зачіпає душу, а особливо в дівчат.

Але BONA не творить в одному стилі. Її творчість не тільки про сльози, а й про те, що кожна ситуація, яка б не сталася, відбувається для того, щоб життя змінилося на краще. 

«5 хвилин» зовсім в іншому стилі і не випадково. Адже артистка «живе» r&b – такою кайфовою музикою. «І коли почула це аранжування, зрозуміла: треба брати і створювати крутий, фірмовий трек, який хочеться увімкнути в машині та гнати на максимум!», – підкреслює співачка.