Співачка Anastasiia Lark презентує трек “Забуття”

Співачка Anastasiia Lark презентує трек “Забуття”

Anastasiia Lark – українська співачка, що підкорила слухачів своїм унікальним стилем, емоційністю та глибиною авторських текстів. В її піснях кожен знаходить близькі для себе теми, розкриває внутрішні переживання та занурюється у різноманітний внутрішній світ співачки.  Яскравий характер Anastasiia Lark у поєднанні з сильною енергетикою та особистими віршами викликає резонанс у серцях слухачів, а з кожною новою піснею все глибше розкриває особистість та історію артистки. 

“Забуття” – протидія двох світів, що поєднались в людині: світла та темна сторона, майбутнє та минуле. Вони нерозривні один від одного, але водночас і не можуть існувати разом. У відеороботі Anastasiia Lark розкривається через портрет людини, яка усвідомила, що живе лише спогадами минулого життя і намагається розірвати всі зв’язки з минулим, але все не так легко, як може здатися на перший погляд. Її стан душевного спокою вийшов з рівноваги, та через самоаналіз героїня намагається розпочати боротьбу за краще майбутнє, навчитись відокремлювати своє життя від спогадів минулого. Але чи вдасться та хто вийде переможцем з цієї боротьби?

Anastasiia Lark відома своїм унікальним стилем та емоційною глибиною своїх пісень. Її музика досліджує особисті та глибокі теми, що знаходять відгук у широкої аудиторії. Нова пісня не стала винятком, адже вона продовжує традицію проникливої лірики та виразного вокалу.