Співачка Entely привітала новою піснею з Днем батька, всіх татусів України

Співачка Entely привітала новою піснею з Днем батька, всіх татусів України

Співачка Entely привітала новою піснею з Днем батька, всіх татусів України

Молода українська співачка Entely, випустила новий ліричний сингл до Дня батька. Пісню вона присвятила в першу чергу своєму татусю, а також всім батькам України, які піклуються про своїх дітей.

“Так склалось, що тато виховував мене з братом один. Він намагався дати максимум, щоб ми ніколи не відчували себе самотніми. Саме від батька йде моя творчість, моя свобода й моя внутрішня чистота. Зараз мій тато у теробороні і я неймовірно пишаюсь ним. Він є прикладом для мене! Кожній дитині нелегко без батька, кожному татусеві ще складніше. Вони захищають нашу країну й від лиця себе і кожної дитини я хочу звернутися до татусів, які зараз далеко або поруч, щоб подякувати. Я вдячна вам за любов, за турботу й повертайтеся швидше до своїх родин!!” – співачка Entely

Також Entely зняла лірик відео, яке частково створено із документальних кадрів перегляду фотоматеріалів із дитинства. Щирі емоції та спогади з дитинства зафільмував хлопець співачки.

“Ми не планували знімати відео, все вийшло якось само по собі. Ми поєднали кадри які зняв мій хлопець з кадрами, які вже відзняли спеціально для лірик відео. Дане поєднання дуже чітко передало настрій пісні та мої справжні емоції. Я переглядала фото, коли ми з братом були маленькі, коли папа робив все можливе, щоб ми були щасливі. У нього це вдалося і тепер це моя задача, зробити все для нього. Мені б дуже хотілось, щоб кожна дитина мала справжнього батька й відчувала його любов завжди! ”

Пісня була написана українською мовою й автором віршів виступила сама співачка Наташею Миколаєнко, автор музики Олександр Богданов. Трек було записано і спродюсовано в студії Q-lab. Сингл можна прослухати на всіх стрімінгових платформах, частина отриманих коштів від стрімінгу піде на підтримку Збройних сил України. Нагадаємо, що Entely є учасницею шоу “Голос країни” у складі команди Наді Дорофеєвої.