Співачка Entely випустила новий сингл в підтримку України

Співачка Entely випустила новий сингл в підтримку України

Співачка Entely випустила новий сингл в підтримку України

Молода українська співачка Entely випустила новий сингл “We are here”  в якому хоче підтримати кожного українця й нагадати, що згодом буде життя в Україні кращі ніж раніше. 

“В Україні війна. Кожен українець не знає, куди йому зараз подітися та чого чекати завтра. Врешті решт коли це все закінчиться. Зараз дуже складно та боляче, але ми вистоїмо, бо ми сильні й нас підтримує весь світ. Пісня про біль, про надію й про те, що буде краще, ніж було. Я закликаю весь світ почути нас!” – коментує співачка Entely

Пісня була написана двома мовами: українською та англійською. Таке рішення було прийнято, щоб зміст тексту був зрозумілий більшості у світі. Автором віршів виступила сама співачка Наташею Миколаєнко, музика ж була написана також самою Entely в колабі з Moojev.

“Я випадково зіграла три ноти, які супроводжують всю пісню і в голові виникла вся картина звучання. Воно й підкреслює всю тяжкість й одночасно, стійкість духу, який притаманний зараз українському народові. Прийшла до Саші та ми разом написали пісню.” – коментує співачка Entely

Mood відео Entely з Moojev зняли у звичайному селі, що на Київщині, де живе бабуся Наташі. Як вважає сама співачка, то саме двір та поле передають усю красу України, а широкі поля й сад показують неймовірну масштабність нашої природи.
Пісню можна прослухати на всіх стрімінгових платформах. Частина отриманих коштів від стрімінгу піде на підтримку Збройних сил України.