Співачка Gip C презентує нову пісню ”Сall me Back”

Співачка Gip C презентує нову пісню ”Сall me Back”

6 жовтня відбулась премʼєра нової пісні співачки Gip C, учасниці шоу проекту “Х-фактор”.

Пісня “Call me Back”  – це четвертий реліз співачки, який занурює у спогади токсичної та складної «любові», передаючи ті відчуття та думки переломного моменту, коли ти говориш собі “ДОСТАТНЬО”.

В пісні поєднуються англійська та українська мови, ліричний вокал та потужна читка, що робить звучання свіжим та неординарним.

“Моя унікальність у прямоті та назві речей своїми словами. У харизмі, яка в мене з відродження, не боюсь говорити про те, про що інші бояться, бо це «не так вплине на репутацію», це скучно і тошно”, – каже Євгенія.

Співачка співпрацювала з Потапом під лейблом NK, приймала участь в Х-факторі, була членкинею жюрі в “Співають всі”, перемогла в реаліті-шоу “100в1” та виграла “Богиню Шопингу”:

“Пишаюсь собою – це аксіома. Своїми рішеннями, відповідальністю, яку беру на себе та результатами, які отримую, моє життя – це не відзнятий фільм, у якому я більше не “підігрую” ролі, які мене вбивають. Я роблю і говорю те, що вважаю і щоб до цього дійти потрібно мати сталеві яйця та навчитись читати між строк. Після перемоги у шоу “100в1” та років співпраці в шоу-бізі – я зрозуміла одне: я незламна”.