Співачка Юлія Войс наважилась показати свою слабкість у новому відео

Українська співачка Julia Voice (Юлія Войс) презентує свій перший сингл у 2021 році - «Скажи»

Українська співачка Julia Voice (Юлія Войс) презентує свій перший сингл у 2021 році - «Скажи»

Українська співачка Julia Voice (Юлія Войс) презентує свій перший сингл у 2021 році – «Скажи».

Це – особиста історія співачки. Поєднання ніжності та пристрасті, беззахисної жіночності і її зворотного боку – великої внутрішньої жіночої сили.

“Раніше я ніколи не наважувалася показати вам себе такою. Ця пісня – повне відображення і відродження мене. Я більше не можу чекати або присвячувати себе тому, хто цього не цінує. Тепер я повністю усвідомила, що я цільна, і мені не потрібно чиєсь схвалення. Нарешті стало важливим, що я сама про себе думаю. Більше не хочу прикидатися і підлаштовуватися. Тепер я готова йти далі, відкривши в собі потік жіночної енергії та любові. Мені подобається бути чуттєвої, вразливою і відкритою. Думаю, в цьому і є справжня сила будь-якої жінки – її слабкість. Про це я і співаю”, – розповідає Юлія Войс.

Ідейним саунд-продюсером, автором музики та слів стала сама співачка – Юлія Войс (Julia Voice). У створенні пісні брав участь відомий аранжувальник і продюсер багатьох музичних і телепроектів СНД – Сергій Грачов – автор аранжувань топ-синглів Олі Полякової, Ірини Білик, НеАнгелів, Гайтани, Віри Брежнєвої, Ёлки та інших. А також молодий талановитий аранжувальник і музикант Дмитро Білаш. Мастеринг і зведення допомагали здійснити володар «Греммі» – Олександр Ессамі, саундмейкер – Павло Дугін, а також саунд-продюсер багатьох попередніх робіт співачки Юлії Войс – Юрій Новицький. Завдання всіх музичних «гуру» була постаратися зберегти баланс між модним електронним саундом і живим набором інструментів.

“Я вперше переконалася в тому, що один суперпрофесіонал – це добре, але коли кілька талановитих музикантів об’єднують зусилля, результат перевершує себе! Я мріяла почути цю пісню саме в такому звучанні й дякую всім, хто взяв участь у створенні”, – коментує Юлія Войс.

Разом з синглом співачка презентує високотехнологічний кліп, прем’єра якого відбудеться 14 травня. Відеоробота знята в Києві, в унікальній 5D-відеостудії “One Location”. На майданчиках з подібними технологіями зараз знімають свої кліпи такі артисти, як: Beyoncé, Katy Parry, Ariana Grande.

Автором ідеї, продюсером зйомки та режисером кліпу став друг і колега співачки – Tom Soda.

“Знімали в одній з найбільш інноваційних локацій України “One Location “. Це величезна декорація, що складається з LED-екранів. Подібні технології використовувалися в Голлівуді при створенні культового серіалу «Мандалорець» з всесвіту саги «Зоряні війни». Якщо говорити про кліп в цифрах, то це 6 місяців підготовки; 6 репетицій, 12 годин зйомки (не включаючи зйомку для бекграунду); 20 осіб знімальної групи; 2 терабайти матеріалу. До речі, завдяки ретельній підготовці нам вдалося відзняти відразу 2 відеороботи. Тому, вже готуємо нове відео, яким незабаром поділимося з глядачами”, – розповідає Tom Soda.

Кліп відрізняється своєю лаконічністю і глибиною. Ми бачимо співачку в оточенні екранів, на яких відображається її внутрішній світ, де бушує пристрасть, в той час, як зовні вона показує стриманість. Гра червоного і чорного в кадрах (як в образах співачки, так і на бекграунді) натякає на автентично-українські “два кольори”, де “червоний – любов, а чорний – печаль”.

«Скажи» – питання, на яке неможливо отримати відповідь, тому що це просто красивий епізод життєвої історії. Після чого просто перевертається сторінка, і ми йдемо далі.