Співачка MELANYA презентувала відео на свій новий сингл “Мій дім”

Співачка MELANYA презентувала відео на свій новий сингл "Мій дім"

У відео на пісню “Мій дім” співачка MELANYA вирушає на побачення зі своїм рідним містом Києвом. Містом яке вона не хоче залишати під час війни, де кожна вулиця, кожен куточок, це частина її життя, бо вона тут народилася, виросла, покохала.

“Моя пісня — моє освідчення в коханні найкращому місту на землі, місту яке я не хочу залишати навіть у такий складний час.. Місто в яке я вірю, якому довіряю і, яке береже мене і моїх рідних. Я хочу бути вдома, я дуже сумувала за ним коли була далеко, ніщо мене не наповнює і не дає мені відчуття, що я жива, крім мого дому…”, — поділилася співачка.

Пісня відгукнеться не тільки тим українцям, які під час війни залишаються вдома, але й тим хто зараз далеко від дому… Переглядаючи у відео рідні серцю куточки міста та символи, починаєш сумувати за домом. Пісня дуже надихає, і несе віру в перемогу, в щасливе майбутнє великої держави, якою ми Українці будемо пишатися.

Це вже друга робота співачки MELANYA. Першою роботою стала пісня “Обійми”, яка теж надихає, і дає віру у нашу перемогу, в нашу силу і незламність.

 “Я присвячую мою пісню моїм рідним людям, моєму рідному місту. Ми обов‘язково вистоїмо, і наша країна стане ще кращою, і ми з гордістю будемо називатися українцями, сильним та незламним народом з високо піднятою головою”, — говорить співачка.

Музика насправді стала нашою зброєю, дуже приємно бачити, що ніщо не зупиняє наших артистів, нашу співочу націю. Музика завжди рятувала в складні часи, підіймала дух народу, завжди з нами, робить сильнішими.