Співачка ROXOLANA записала пісню жестовою мовою

Співачка ROXOLANA записала пісню жестовою мовою

Співачка ROXOLANA записала пісню жестовою мовою

Співачка ROXOLANA представила інклюзивну версію пісні «Говори». Основою композиції став вірш «Молитва» одного з найвідоміших сучасних українських поетів – Юрія Іздрика. Музику до пісні співачка написала сама. 

Режисером інклюзивної версії «Говори» став Мітті Місюра. Адаптувала пісню Ксенія Олійник, перекладачка жестової мови, яка також взяла участь у зйомках основної версії кліпу та інклюзивного лірик-відео. 

 Співачка ROXOLANA записала пісню жестовою мовою

«Говорити та спілкуватись одне з одним можна по-різному. Головне, не як, а що саме ви говорите іншій людині. Саме з цим посилом я і записувала пісню «Говори». Але мені хотілося показати та розповісти про різні форми спілкування, адже є чимало людей, які з тих чи інших причин мають порушення слуху та комунікують за допомогою жестів, – розповідає ROXOLANA. – Нам дуже допомогла Ксенія, яка буквально за декілька тижнів через Zoom навчила сімох дівчат і мене співати цю пісню жестовою мовою. Я рада, що таким чином і поезія Юрія Іздрика стала більш доступною для людей із порушенням слуху». 

Вихід інклюзивного лірик-відео «Говори» приурочений до Міжнародного дня жестових мов, який відзначається 23-го вересня.

 Співачка ROXOLANA записала пісню жестовою мовою

«Для понад 40 тисяч мешканців нашої країни жестова мова – єдина можливість комунікації. Для понад 200 тисяч українців вона є рідною, – розповідає ROXOLANA. –  Я би дуже хотіла жити у світі, в якому мистецтво є доступним для кожної людини. Адже насолоджуватися поезією та піснями має кожен, без жодних винятків. Тому хай ця пісня, записана жестовою мовою, буде ще одним кроком до того, щоб ми всі жили в такому світі». 

СЛУХАЙТЕ ТРЕК НА ПЛАТФОРМАХ ТУТ

Нагадаємо, прем’єра основного кліпу на композицію відбулася 10-го вересня у рамках проєкту Ukraine Is, який об’єднав сучасну музику та українську поезію. За тиждень відео, в якому разом із ROXOLANA знявся актор Ахтем Сеітаблаєв, уже зібрало 200 тисяч переглядів.