Співачка SANSA надала нове дихання пісні “Відчуй” та підкріпила її проникливою відеороботою

Співачка SANSA надала нове дихання пісні "Відчуй" та підкріпила її проникливою відеороботою

20 квітня українська співачка SANSA презентувала кліп на неймовірно проникливу пісню “Відчуй”. Композиція народилася після повномасштабного вторгнення, але зараз набула нового дихання, аби донести слухачу, що стан забуття справжніх емоцій під час війни був у кожного, але єдиним виходом з пригнічення стає тепло та любов близьких людей. 

“Кожен рядок пісні написаний про мене, про мої емоції, відчуття, моє кохання. Цією піснею я хочу підкреслити свою внутрішню доброту, чесність, всі якості, які живуть в мені. “Відчуй” — це історія моїх почуттів та почуттів кожної люблячої жінки. Тільки жінка, не соромлячись, може показати свою любов до близьких, передати жіночу енергію та довести, що ніхто не має права вирішувати чужі долі, адже кохання немає кордонів. На майданчику під час зйомок мою душу віддзеркалювали очі, вони плакали, адже слухаючи пісню весь день, я знову проживала свою історію кохання, побачила себе ще більше з середини”, — ділиться співачка. 

За сюжетом кліпу, режисеркою якого стала Олександра Погуляй, SANSA розповідає історію кохання, яка віддзеркалюється справжньою історією співачки, де молода пара не може знайти спосіб зв’язатися та доторкнутися один до одного, знаходячись зовсім поруч. Також співачка схиляє голову перед тими, хто втратив свою любов на фронті та не може відчути знову її тепло. Кліп був знятий у чорно-білих кольорах, аби передати глядачу стан нестерпного бажання бути почутим через призму темряви в середині себе.