Співачка SANSA презентує трек “Моя земля”, народжений під обстрілами рідного міста

Співачка SANSA презентує трек “Моя земля”, народжений під обстрілами рідного міста

Співачка SANSA презентує трек “Моя земля”, народжений під обстрілами рідного міста

Виконавиця розпочинає новий етап у своїй кар’єрі та презентує першу україномовну пісню “Моя земля”, що народилася у неї через місяць після початку війни. 

Спочатку SANSA довго залишалася у Києві – своєму рідному місті. тільки через деякий час зважилася виїхати за місто разом із дочкою. І саме там, під сильними ракетними обстрілами, народилися слова і був написаний вірш, що потім перетворився на пісню.

У пісні співачка втілила те, що вона пройшла й пережила сама і ті події, що відбувалися навколо неї. Саме це дало їй сили піднятися знову і зрозуміти, що українці сильні, єдині, мають потужну силу духа і добру душу.  

Натхнення з’явилося раптово:  “Я написала цей вірш на рівні того, що зі мною відбувалося від страху, болю та переживань. Але я точно знала, що ми витримаємо всі випробування і ми переможемо. Бо маю віру в Україну, в наших захисників”.  

Пережиті емоції вилилися в слова на папері, все те, що співачка пережила, все, що вона відчула, постало у рядках пісні: “Ця пісня вдихнула в мене нове життя. Я зрозуміла, що мені були дані ці випробування, щоб я відчула в собі силу. Це і є мої два крила – сила духа і душа. Саме з цього моменту у мене почалося нове життя. Я усвідомила, що раніше не цінувала те, що мала – мирне небо. Але тепер у мене є Віра і впевненість в тому, що ми єдині і вільні. Саме це я прагнула показати у своїй пісні, розповівши історію про те, що трапилося зі мною у ці складні дні для мене і моєї родини. Мені було боляче від того, що я чула і бачила”. 

Народжений в такий унікальний спосіб вірш, дав віру в те, що Україна переможе і огорне величчю увесь світ, оновившись і змінивши весь світ. І співачка оновилася разом із своєю країною. 

SANSA впевнена, музика  може стати зброєю, коли віра в перемогу перетворюється на пісню. А коли це щире і справжнє, коли йде від серця, а внутрішні переживання виливаються у творчість – то це має неймовірно потужну силу. Бо українці – найспівучіша нація у світі.Виконавиця активно долучилася до допомоги нашим захисникам і не хоче залишати рідну Україну, бо тут її земля, її рідні, дорогі для неї люди. Земля надає сили йти вперед і ставати сильнішою духом. Сьогодні це дуже важливо – розуміти, що Україна наш спільний дім, це наше місце сили і натхнення. Наша Земля – це наш дім та наша сила. Ми непереможні на нашій землі.