Співачка SANSA присвятила ремікс на пісню “Cвітло” справжнім героям нашого часу

Співачка SANSA присвятила ремікс на пісню “Cвітло”, справжнім героям нашого часу

Саме 14 жовтня в День захисника української армії, співачка SANSA презентує свій довгоочікуваний ремікс на пісню «Світло».

Виконавиця вирішила подарувати своїм слухачам dance-версію треку “Світло”.

У пісні присутній надзвичайно потужний символічний образ – це світло. Воно символізує віру у шлях,  мрію, рух уперед, як не було б важко.

«Світло – це віра в нашу перемогу, у вільну Україну. Ця віра споконвіку живе в душі українців. Після подій 24 лютого наше життя і життя цілої країни повністю змінилося». – розповідає SANSA

Ремікс версію допоміг створити Dudinski – провідний DJ найкращої танцювальної радіостанції України DJ FM. Євгеній вже зробив не один десяток крутих реміксів для українського шоубізнесу. Тому співачка обрала саме DJ Dudinski.

А також SANSA активно долучилася до допомоги нашим захисникам та бере участь у благодійних концертах. Один з таких концертів «Українська пісня», за участю співачки, покажуть вже на українських телеканалах вже цього тижня. SANSA розуміє, що музика – це її зброя, яка  надихає, дає сенс далі жити, а тепер ще й рятує життя на війні.