Співак INTUI присвятив новий трек “Дівчина бойова” своїй дружині у її день народження

Співак INTUI присвятив новий трек “Дівчина бойова” своїй дружині у її день народження

Співак INTUI присвятив новий трек “Дівчина бойова” своїй дружині у її день народження

INTUI презентував нову патріотичну пісню “Дівчина бойова” та подарував її на день народження своїй дружині. 

Після шести англомовних альбомів, саме цей трек став початком україномовної творчості INTUI

Олександр розповідає, що ця пісня була написана ще 2 роки тому і була присвячена та подарована дружині на День народження. “Дівчина бойова” була написана про жінок, які навіть будучи вдома, виконують “бойові задачі” по вихованню та догляду за дітьми, керуванню сімейними справами. Проте після 24 лютого ця пісня набула ще один сенс. 

“Пісня була написана ще задовго до війни, у спокійних умовах. Саме тоді я шукав новий саунд, новий вайб, і хотів додати зміни у свою творчість. Було велике бажання писати щось життєстверджувальне, драйвове, оскільки англомовні пісні були більш філософські та складні. І надихнувшись красою та силою своєї дружини народилась пісня  “Дівчина бойова”.

Основна думка, яка закладена у тексті, полягає у тому, що протилежності притягуються. 

“Я часто помічаю, що сильні, вольові жінки з «янь» енергією притягують до себе творчих чоловіків. Багато джерел каже, та мої особисті спостереження цьому підтвердження, що жінка несе енергію землі, яка відповідає за матеріальне, а чоловік енергію неба, яка відповідає за творчість, ідеї. Тому для втілення задуманого чоловік потребує матеріалізацію ідей, яку дає енергія жінки.”

Обкладинка пісні “Дівчина бойова” дуже особлива, адже має 2 версії: американську та українську.

Співак INTUI присвятив новий трек “Дівчина бойова” своїй дружині у її день народження

Головною героїнею обкладинки стала відома голлівудська режисерка та стилістка українського походження – Ірина Терлецька. Сама Ірина родом з міста-героя Ірпінь. Вона неодноразово організовувала благодійні заходи та всі виручені кошти відправляла на допомогу міста. 

Українську версію кастомізувала відома київська ілюстраторка Мадіна Октябринська.

До речі, це буде перший альбом українською. 

“Альбом вийшов таким, як я і хотів: мелодійним, качовим, життєстверджувальним”.

Свою місію у світовій спільноті INTUI вбачає у музиці.

“Я вважаю, що музика надзвичайно важлива в такі часи. Бо це є сильним об’єднуючим фактором. Недарма багато історичних подій описується у піснях. Кожен артист повинен через свої пісні доносити світу про все те, що у нас відбувається. І прославляти Україну та наш народ.”Саме тому, співак взяв участь у благодійному турі «Ірпінь  – рідне місто».

Захід пройшов у місті Чикаго, де багато українських артистів об’єдналися з метою збору коштів для відбудови міста Ірпінь, яке, на жаль, стало відомим на весь світ через звірства російської армії. Всього було зібрано понад 700 тисяч гривень, які пішли на допомогу постраждалим.