“Стріла”: Tanya Li презентувала романтичний гімн незабутнього літа

“Стріла”: Tanya Li презентувала романтичний гімн незабутнього літа

Співачка та телерадіоведуча Tanya Li презентувала пісню “Стріла” та кліп, який було відзнято за три тижні до початку повномасштабного вторгнення. 

Зйомки проходили в Єгипті. Режисером став Ярослав Савчак. Таня Лі з балетом і командою посеред зими полетіли на інший континент для того, щоб привезти в Україну теплі сонячні кадри та зігріти новою роботою кожного українця. 

З відомих причин прем’єру довелося відкласти, але зараз настав той час, коли всім нам необхідні сили та натхнення, щоб впевнено рухатись до перемоги. 

“Кожен із нас хоча б раз у житті потрапляв у полон пристрасті, в яку хотілося поринути з головою. Цей трек нагадає нам про найсолодші миті життя, коли стріла купідона поцілила прямо у серце”, — прокоментувала Tanya Li. 

Трек “Стріла” заряджений на романтичні пригоди та буде ідеальним саундтреком для реалізації всіх мрій, що відкладені “на потім”. 

“Не варто відкладати життя на потім, треба проживати кожну хвилину на повну. Треба мріяти, закохуватись, народжувати дітей, насолоджуватись моментами та вірити у найсвітліше майбутнє!” — підсумувала артистка.