«Цікавість попрацювати з продюсером перемогла», — Каріна Столаба про співпрацю з Потапом, участь у «Голос.Діти» та схожість з Alina Pash

«Цікавість попрацювати з продюсером перемогла», — Каріна Столаба про співпрацю з Потапом, участь у «Голос.Діти» та схожість з Alina Pash

Франківчанка Каріна Столаба вже знайома прихильникам шоу «Голос Країни», адже свого часу дійшла аж до фіналу шоу «Голос. Діти». Цьогоріч співачка підкорює вже дорослий «Голос країни» і теж вже у фіналі, який відбудеться 20 листопада о 19:00 на ТЕТ. Розмова з фіналісткою команди Потапа — у ексклюзивному інтерв’ю. 

Твій яскравий виступ на сліпих прослуховуваннях розвернув крісла всіх чотирьох тренерів. За тебе так відчайдушно боролися всі, чому саме Потап?

Я шалена фанатка Надії Дорофєєвої. Вона – це приклад працелюбного артиста, який робить стиль! На “Голос. Діти” мені випала щаслива карта – потрапити в команду “Время і Стєкло”. Якщо говорити про сліпі прослуховування в дорослому “Голосі” – на момент обрання тренера в середині творилося те, що і не скажеш словами. Звичайно, я неймовірна вдячна і іншим тренерам, що вони повернулись. Перед мною моя творча мама і її вчитель, так-би мовити творчий тато. І все-таки цікавість попрацювати з продюсером перемогла.

На нокаутах Потап сказав: «Вона вже готова стати суперзіркою». Тренер ще не пропонував співпрацю після проекту? Як взагалі працюється з Потапом?

Як сказав мій колега з нашої команди Gera Gerc: «Після розмов з тренером ми спілкувалися з психологом, але на наш подив це була одна й та сама людина». І то є справді так. Потап дуже мудра і крута людина. Я щаслива , що є частиною його команди.

«Цікавість попрацювати з продюсером перемогла», — Каріна Столаба про співпрацю з Потапом, участь у «Голос.Діти» та схожість з Alina Pash

В тебе, на відміну від інших учасників, є сильна школа ТБ-шоу, ти брала участь у «Голос.Діти». Це допомагає менше хвилюватися під час виступів на дорослому голосі?

Тут 50/50. Так, майже все тобі знайоме, таке як: процес, люди, якщо точніше – команда “Голосу Країни”. Але під час виступів я не хвилююся, в мене немає на це часу. Сцена – це як дім, там комфортно. Всі хвилювання завжди залишаються за кулісами.

Твій виступ з піснею «Ой там на горі» дещо перегукується з творчістю Alina Pash. Ба більше, ви навіть ззовні схожі. Можна сказати, що ти надихаєшся нею зараз? 

Ой, це поки для мене найулюбленіший із моїх всіх виступів на «Голосі Країни». «Ти схожа на Аліну Паш, співатимеш її пісню». Ось так все і почалося. Тоді я і познайомилася ближче з її творчістю. Вона дуже крута, Аліна – це дійсно про творчість! Спочатку, я навіть уявити себе не могла в такому стилі, але до моменту поки не спробувала.  Вдячна музичним продюсерам, своєму тренерові та викладачам «Голосу країни» за те, що мала змогу показати сучасне звучання української автентичної музики!

«Цікавість попрацювати з продюсером перемогла», — Каріна Столаба про співпрацю з Потапом, участь у «Голос.Діти» та схожість з Alina Pash

Ти розповідала, що частенько виступаєш з гітаристом у центрі Франківська. Які пісні виконуєш, що є у твоєму плей-листі з українських пісень? 

Це була моя маленька мрія – співати для людей на вулиці. І ось влітку ми почали щось пробувати з гітаристом. Звичайно, брали популярні треки і не могли не закінчувати класикою – «Червона рута».

Але й люблю дивитися на українську музику глибше, тому звучали пісні як початкових артистів, так і тих, яких, на жаль, було колись не чути із-за російського контенту в чартах… У моєму плей-листі багато файної української музики!

Бачили, що у тебе вже є сольні роботи. Яку музику плануєш створювати надалі? Є вже плани? 

Поки моя музика зберігається записаною в блокнот та на диктофон телефону.  Чи звучатиме вона? Не знаю. Можливо, все повернеться взагалі в іншу сторону.

Що очікувати від тебе в фіналі, який відбудеться 20 листопада? Буде етніка чи щось інше?

Спочатку, буде щось дуже знайоме всім, хто знає і не знає українську мову, наспівують її до сих пір. А в залежності від підтримки людей, від того чи зможу я якомога глибше торкнутися до кожного з них своєю першою піснею, звучатиме щось дуже сильне.

Не пропустіть вже 20 листопада о 19:00 на телеканалі ТЕТ суперфінал «Голосу країни-12».