Сучасне прочитання Стуса у новому треку Gorim!

Про конкурси, перший трек і Євробачення, — велике інтерв’ю GORIM!

Про конкурси, перший трек і Євробачення, — велике інтерв’ю GORIM!

Gorim! сучасно прочитав Стуса у своєму новому хіті “Сяйво”.

Сяйво – це пісня написана на однойменний вірш видатного Українського поета Василя Стуса. Вона має доволі філософський характер, та ховає між строк декілька сенсів. По-перше, це туга за свободою, рідним домом і його природою. По-друге, це неможливість зустрітися з коханою людиною і взаємний сум. Кожне з цих почуттів має своє відображення, але все поєднується в одному явищі – місячному сяйві, спостерігати за яким можна  навіть на недосяжній відстані одне від одного, як якийсь метафізичний зв’язок.

“Задум цього треку зʼявився десь за тиждень до війни.  Зараз, в такі важкі часи, майже кожен з нас переживає свій особистий біль, особисту трагедію, пов’язану з війною, розставанням із рідними, переселенням…те ж саме відчували і українці, які жили до нас. Пісня Сяйво є доказом того, що ми не збираємося втрачати, або забувати нашу культуру, наших поетів, які зтикалися з тими ж проблемами, з якими український народ бореться досі” – каже Gorim!.

Сяйво може привернути увагу молодого покоління до українського мистецтва, та до нашого коріння. Дати зрозуміти, що в якому б часі, або сторіччі ми не жили – всередині ми такі ж самі. Ми маємо підтримувати і розвивати нашу культуру. Викарбовувати в ній все що відбувається з нами сьогодні та ділитись цим з усім світом!