Сучасні мотиви та стиль у пісні “Galaxy” від гурту PANCHYSHYN

Сучасні мотиви та стиль у пісні “Galaxy” від гурту PANCHYSHYN

Сучасні мотиви та стиль у пісні “Galaxy” від гурту PANCHYSHYN

Зустрічайте гурт PANCHYSHYN і його пісню “Galaxy”, що полонить сучасними мотивами та стилем.

Гурт PANCHYSHYN увійшов у десятку кращих артистів конкурсу  «Нове покоління» від «Фонду розвитку української музики», який зробив спеціальний подарунок: дав змогу зняти відео на пісню «GALAXY». Режисером роботи став Влад Разіховський.

Новий сингл розповідає про особисті події у житті лідера гурту Остапа Панчишина. Цю пісню музикант називає саундтреком свого внутрішнього пошуку сенсу життя. Вона стала природнім продовженням особистих переживань автора й так само продовжує спонукати до більш глибоких роздумів про своє місце у світі.

 «Відповіді на ключові питання сенсу життя знаходяться всередині кожного з нас, у самому серці. Але чомусь вони не відкриваються, поки сидиш на дивані перед телевізором. Щоб знайти свою правду все-таки доводиться багато чого пережити, пройти непростий шлях. Але ця персональна правда вартує всіх зусиль!» — говорить Остап.

Трек «GALAXY» написано за вже звичною для гурту схемою роботи — Остап пише музику, а текст до пісні створює дружина музиканта:

«Я завжди дивуюсь, як їй вдається настільки точно вловити настрій моїх пісень і знайти саме ті слова, які я вмію висловлювати тільки через музику».

Проте всю основну роботу над записом пісні Остап виконує майже завжди сам. За його словами, такий формат роботи дає змогу повністю передати атмосферу своєї музики без втрати змісту.

«Створення аранжування, студійний запис та саундпродюсування повністю залишаю за собою, оскільки в певний момент зрозумів, що моя музика є вираженням мого внутрішнього стану, і тільки я можу зробити її саме такою, якою вона грає у моїй голові», – говорить Остап.