Суперфіналістка шоу «Голос країни» STASYA представляє новий ностальгічний трек “Ми діти”

Суперфіналістка шоу «Голос країни» STASYA представляє новий ностальгічний трек “Ми діти”

Харизматична співачка STASYA, яка минулого тижня в результаті «кросбатлів» пройшла у суперфінал європейського сезону шоу «Голос країни», презентує свою нову пісню “Ми діти”. Трек, який змусить кожну дорослу людину згадати про своє радісне і безтурботне дитинство.

У композиції “Ми діти” виконавиця оспівує бажання дорослих відновити ту втрачену свободу, яку вони відчували в дитинстві, коли гралися та бігали босими ногами, несучи невинні мрії та бажання. У пісні співачка згадує ті дорогоцінні миті, які і зараз наповнюють її серце теплом: “На ніч казку читати, в село на кожне свято до бабці на млинці, глянути діду в очі.” Тепер же дорослі відчувають, що їхні дії та прагнення контролюють інші люди і вони не завжди мають можливість бути справжніми собою.

Іноді у відповідальні моменти, коли потрібно приймати важливі рішення, хочеться відчути себе дитиною, огорнутою батьківським теплом і захистом, без зайвих турбот і хвилювань. І все ж, навіть у дорослих “маленьке я” ховається за масками серйозності, відповідальності та незалежності”, – коментує свій новий трек авторка STASYA

Ця пісня надихає дорослих зберігати в собі той дитячий, можливо іноді наївний, погляд на життя і не забувати ту радість, навіть тоді, коли вони вже взуті у “доросле” взуття.