Святий Миколай дітям Херсону

Святий Миколай дітям Херсону

До Херсона відправились 850 подарункових наборів, які були зібрані благодійною платформою dity.help спільно з Наше Радіо в межах акції «Святий Миколай дітям Херсона».

Святий Миколай дітям Херсона

Організатори акції прагнули, щоб діти нещодавно деокупованого Херсона відчували не лише вибухи, відсутність світла, тепла та води, а й наближення Різдва. Подарункові набори містять, насамперед, смаколики, а також предмети для творчості, рюкзачки та такі необхідні речі як павербанки та ліхтарики.

Святий Миколай дітям Херсона

Збір коштів відбувався трьома способами:

  • Прямий донат на dity.help;
  • Участь у зірковому аукціоні від Наше Радіо;
  • Благодійний внесок на рахунок Таврійського фонду, який є засновником платформи dity.help.

Свої внески у подарункові набори зробили ТОВ “Торговий Дім “Житомирські ласощі”, ТОВ «ТЕПЛОАРМАТУРА», ТОВ “BISCOTTI”, мережа гіпермаркетів «Епіцентр». 

Святий Миколай дітям Херсона

Стало доброю традицією, що проєкти платформи dity.help підтримують провідні українські артисти. У прямому ефірі радіомарафону «Святий Миколай дітям Херсона» на Наше Радіо взяли участь Наталія Могилевська, Злата Огнєвіч, Анна Трінчер, Юлія Саніна, Alekseev, Wellboy, М’ята, KAMALIYA, KARTA SVITU, SHUMEI, TARABAROVA, Олег Скрипка та народний артист України, генеральний директор-художній керівник Херсонського обласного академічного музично-драматичний театру імені Миколи Куліша Олександр Книга.  

Святий Миколай дітям Херсона

Медіапартнерами проєкту «Святий Миколай дітям Херсону» стали М1, Obozrevatel.com, РТМ Україна.Благодійна платформа Dity.Help продовжує виконувати свою місію і збирати кошти для всебічної допомоги дітям, які постраждали від бойових дій та побували в окупації.