Свобода в нашій крові: Прем’єра дебютного сольного альбому “МОЛОДІСТЬ” від українського музиканта ENLEO

Свобода в нашій крові: Прем’єра дебютного сольного альбому «МОЛОДІСТЬ» від українського музиканта ENLEO

Молодий співак ENLEO, який у 2022 році підкорив серця україномовним кавером “Another Love” Тома Оделла, випустив свій перший сольний альбом “Молодість“. 17 листопада, одночасно з альбомом вийшов відеокліп на однойменну заголовну пісню “Молодість”.

Молодість – символічний трек життя

Титульний трек “Молодість” – це романтично-епічна робота, в якій взяли участь знайомі артиста з рідного Маріуполя. Кожен, хто є на екрані – волонтер і вносить свій вклад у наближення перемоги та звільнення рідного дому на березі Азовського моря. 

Відеоробота присвячена герою України, маріупольцю Данилу Подибайло. 

У цивільному житті Данило був музикантом, поетом, звукорежисером та майстром по освітленню сцени. Після повномасштабного вторгнення він став на захист України, а 1 червня 2023 загинув у бою під Бахмутом.

“Дякуємо нашим героям за можливість бути вільними”, – пише ENLEO під своїм відеокліпом.

Концепт альбому та думки музиканта 

За допомогою альбому ЕNLEO хоче відкрити свій внутрішній світ. Він впевнений, що саме так можна поринути в певний творчий етап артиста. 

Хвилювання перед важливою подією було відчутно навіть в публікаціях Нікіти в його профілі Instagram. Та незважаючи на це, він та його команда успішно презентували роботу. 

“Здається, я йшов до цього з самого народження і відчуваю, що завтра з‘явлюся на світ знову, під новим ім‘ям – “молодість”🤍”, – так пише ENLEO в своєму Instagram. 

Від релізу першого каверу до повноцінного альбому артиста відстань трішки більша за рік. За словами музиканта, це все стало можливим завдяки вірі та підтримці зі сторони його команди та слухачів.

Сольний альбом ENLEO «МОЛОДІСТЬ» містить загалом 9 треків: титульний трек «Молодість», попередньо випущені сингли «Чорне море», «М’ятна ніч», «Бій подушками» та «Вальс під вибухи»,  а також додаткові нові треки «Незнайомці», «Квітни», «При свічках» і «До завтра».

Нагадуємо також, що 26 листопада в Atlas відбудеться презентація дебютного альбому “МОЛОДІСТЬ” під час великого сольного концерту ENLEO в Києві. 

Автор: Яна Ситник