Таємничий в житті та відвертий у творчості: ліричний репер S.N.O.B презентує трек “Чари”

Таємничий в житті та відвертий у творчості: ліричний репер S.N.O.B презентує трек "Чари"

Молодий ліричний реп-виконавець S.N.O.B презентує свою нову композицію “Чари”. Таємничий та закритий у житті, а у творчості  – відвертий щодо власних душевних переживань. “Чари” натхненна особистим станом виконавця, які він переживає вже певний період після розриву стосунків.

“Чи куштували ви на смак справжнє щастя? Чи знайомий вам запах невагомості? Почуття поділені на двох. Без часу та меж… “Чари” – це відвертий ліричний трек про насолоду та близькість, з гірким післясмаком. Герой повертається у спогадах та намагається відповісти на питання: “Чи здатне, найпрекрасніше, згаснути назавжди..?”, – коментує S.N.O.B.

У lyricvideo виконавець постає в самотньому образі. Героя, який наодинці зі своїми думками. Режисером відео виступив Олександр Швець, який відомий своєю співпрацею із VovaZiLvova, “Жадан та собаки”, Віктором Павліком та іншими. 

“Ми хотіли створити гарну естетичну відеороботу. Насправді, існує ще й альтернативна версія відео. Вона зовсім інша, створена у чорно-білому форматі і, порадившись з командою, ми її вирішили випустити трохи пізніше. Адже відеоряд також впливає і на сприйняття композиції. Але думаю, що “Чари” знайдуть свого слухача”, – зазначив виконавець. 

Нагадаємо, OTOY завершив творчий етап другою частиною альбому “темна”.