TANKATAKA розкриває дитячі травми у кліпі ‘Інопланетяни’ 

TANKATAKA розкриває дитячі травми у кліпі 'Інопланетяни'

Українська інді-поп-співачка TANKATAKA презентувала відео “Інопланетяни”. Нова робота вражає концептуальною глибиною та відвертістю. Це мистецька спроба відобразити складність та важливість питань, пов’язаних з насильством у сім’ях. Режисеркою кліпу виступила перспективна українська кліпмейкерка Тетяна Ладиченко, авторка відео на пісню To Eternity “Несмачний мед”.

Концепція музичного відео “Інопланетяни” глибоко проникає у сутність психології сімейних стосунків, у яких трапляється насильство. Відеоряд розпочинається сценою сварки батьків у присутності дівчини, яка сидить з ними за столом. Утім, подумки вона десь далеко. ЇЇ ілюзорний світ — це наче захисний механізм, спосіб її виживання. Саме так дівчина намагається уникнути травмуючих сцен, що постають перед очима.

“Інопланетяни” від TANKATAKA — це емоційне піднесення та заглиблення у роздуми. Нова відеоробота ілюструє психологічний механізм самозахисту від стресу та емоційних травм, отриманих у дитинстві. Кліп показує, що, розірвавши порочне коло насилля, попри травмуючий досвід, людина цілком здатна побудувати щасливі стосунки. TANKATAKA простягає руку до тих, хто переживав подібні ситуації. І у новому відео “Інопланетяни” дарує надію та пропонує підтримку.

“Я вірю, що обізнаність у темі сімейного насилля, а також відсутність страху звернутися за допомогою є ключовими кроками до виходу із пекельної ситуації, – упевнена TANKATAKA. – Саме це допоможе розірвати руйнівний цикл. Нехай нова відеоробота надихає і допомагає кожному знаходити сили у подоланні викликів, що кидає нам життя.”

TANKATAKA — це не лише музикантка, а ще й авторка пісень та продюсерка. Тетяна Кожухаренко народилась та виросла в Миколаєві, де заслужила славу своїм потужним голосом та індивідуальністю. Її саморефлексійні композиції знаходять відгук у серцях людей, які почувають себе самотніми та загубленими. Почавши музичну кар’єру в Німеччині у 2022 році, TANKATAKA вразила аудиторію унікальним талантом. І тепер завойовує серця слухачів по всьому світу.