TEARS – музичний міні-фільм від NEONKNIGHT 

TEARS - музичний міні-фільм від NEONKNIGHT 

Нова робота київського електронного артиста є сміливим експериментом у світі короткого музичного метра. 

TEARS є вже п’ятою відео-роботою Юри Шевченка, який працює за творчим псевдонімом NEONKNIGHT. Як і в попередніх кліпах артист також став режисером нового відео. Але на цей раз музичне відео експерементує із форматом і дещо виходить із звичного і традиційного концепту музичного кліпа. 

“Я відчув необхідність спробувати щось більше, ширше і сміливіше. Зняти більш складний сюжет, більш глибоку історію і не бути обмеженим лише відео-супроводом для треку. Зняти міні-історію, зняти кіно”, розповідає артист. 

За словами Юри, музичний міні-фільм є результатом подальшого інтересу до режисури і взагалі кіно як мистецтва. “Мені вже давно відгукувалася ідея спробувати режисерський дебют у короткому метрі, і для TEARS я вирішив трішки поексперементувати із форматом. Більш довгий хронометраж, ширша історія. Робота з емоціями, темпом оповідання, акторами та персонажами – це був дійсно найцікавіший досвід. Як і попередні відео – я знову досліджую почуття та емоції, на цей раз – розповідь про зустріч із своїм внутрішнім страхом та справжнім “я”, без прикрас і образів”. 

Проте артист не переймається через експериментальний підхід до свого відео. “Чи буде воно зрозумілим? Здається що ні. Але я дійсно взагалі про це не думаю. Це був важливий досвід для мене самого у першу чергу”. 

TEARS є вже другим музичним кліпом до дебютного повноформатного альбому NEONKNIGHT “FUTUREPAST”, реліз котрого відбувся в травні 2023 року. Відео-твір вже став фіналістом престижного конкурсу Music Video Awards, що проходить кожен рік у Лондоні. “Це дуже круто що в ці часи ти не обмежений лише комерційними формами і дійсно можеш спробувати щось нове, сміливе і незвичне. Бо творчість – це саме про це”.