Tember Blanche презентували пісню та кліп про Київ

Tember Blanche презентують весняний кліп на трек "Завтра"

Пісня «про Київ» — це музичне зізнання в любові улюбленому місту Саші та Влада, спогад про мирну столицю. В тексті згадуються найзнаковіші локації міста, а сама атмосфера синглу віє літнім теплом і студентськими роками. Фраза «У мене попереду гори сліз, але зараз я дихаю вільно» описує перехід між відносно безтурботними студентськими роками та дорослим життям.

Tember Blanche презентували пісню та кліп про Київ

«Ця пісня вийшла доволі веселою, хоч ми писали її, коли були далеко від дому. Ми писали її, не знаючи, чи ще коли-небудь побачимо Київ таким, яким його пам’ятаємо», — каже фронтгьорл дуету Олександра Ганапольська.

Tember Blanche презентували пісню та кліп про Київ

«про Київ» — одна з небагатьох пісень дуету, що вийшла разом із кліпом, авторами якого стали Наталя Буковська та Дмитро Камінський з Natalka Production. У відеороботі Влад та Саша гуляють містом і мріють про ті часи, коли скінчиться комендантська година, щоб можна було гуляти до ранку й п’яніти від київських краєвидів на узбережжі Дніпра.

«Ми створили трек про життя, адже воно продовжується навіть у такі складні часи. Не варто ставити його на паузу, та треба пам’ятати, завдяки кому ми кожного ранку просинаємося і йдемо робити свої буденні справи», — розповідає саундпродюсер Владислав Лагода.