Tember Blanche зіграють сольний концерт у Львові

To Eternity та Tember Blanche випустили трек "Я тебе не чую"

5 травня, FESTrepublic, ваші коханці та коханки, і свіжесенький матеріал від інді-поп дуету — альбом “Ти лиш людина“. Це буде день, коли ви почуєте вже рідні, а також зовсім нові пісні, під які захочете і радіти, і плакати, і запрошувати коханих на повільний танець. До музичного тандему доєднається драмер Андрій та секретний гість, зворушливу скрипку якого ви точно чули на просторах інтернету.

Придбати квитки можна за посиланням

ПЕРШИЙ ВЕЛИКИЙ КОНЦЕРТ TEMBER BLANCHE У ЛЬВОВІ З ПРОГРАМОЮ НОВОГО АЛЬБОМУ!

В новому альбомі “Ти лиш людина” Саша та Влад досліджують тему слабкостей та вад, що роблять нас людьми.

Як і завжди, Tember Blanche співають про те, що проживають самі, щиро ділячись зі слухачами власними емоціями і досвідом. В ліриці Саша зачіпає теми дорослішання, творчості, руйнування очікувань, аб’юзивних стосунків і навіть розбіжностей у побутових звичках, а Влад знаходить для кожної з них виразне музичне аранжування.

Окрім нового матеріалу на концерті 5-го травня звучатимуть пісні, що вже встигли облетіти пів країни і для багатьох стали улюбленими — неофіційний гімн українських бісексуалів “Вечорниці“, теплий спогад про мирну столицю “про Київ“, “Я вдома“, з якою гурт брав участь в нацвідборі на “Євробачення – 2023“, та інші.

Запрошуємо тебе на вечір, де разом з Tember Blanche, друзями, коханками, коханцями і новими знайомими ти будеш посміхатися, сумувати, співати, танцювати й просто відчувати!

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА КОНЦЕРТ TEMBER BLANCHE У ЛЬВОВІ?

Замовляйте квитки на концерт гурту Tember Blanche у Львові 5 травня 2023 онлайн на сайті Concert.ua