Tery презентував альбом “Теплий сніг”

Tery з новою версією релізу "Теплий сніг" (Deluxe)

Минулого року Tery впевнено заявив про себе, випустивши дебютний альбом “Чи я роблю щось не те?” та потрапивши до лонглиста національного відбору на “Євробачення“. 

Свій другий альбом артист називає “дзеркалом душі” та ділиться в ньому палітрою власних переживань. “Теплий сніг — це ліричний R&B з креативним саундом та яскравими фітами. Серед гостей — Krechet, elarm та Макс Пташник. Окремої уваги заслуговує спільна робота Tery та його продюсера Влада Лібенсона.

У релізі багато відсилань до різних життєвих етапів виконавця. В інтро можна почути голос ще зовсім юного Tery з одного з його перших відео на ютуб-каналі, який він вів ще до початку музичної кар‘єри.

Три пісні з альбому пов‘язані з Євробаченням. Це — “Музика“, “Не знайду” та “Усе“. Спочатку саме перший трек мав стати варіантом на відбір, однак за три дні до завершення прийому заявок співак створив композицію “Не знайду”. Вона й дала Tery можливість потрапити до лонглиста.

Пісня “Усе” логічно завершує “епізод” — на її початку можна почути мініінтерв‘ю, що відбулося під час прослуховування у фінал.

Треки “На рахунок 3“, “Помер би за тебе” і “Не можу так” з‘явилися під час активної роботи над релізом.

“У Києві ми почали працювати над альбомом, але спочатку в мене нічого не виходило. Не було абсолютно ніякого натхнення. Я повернувся додому в Ланівці та одразу за тиждень написав 5 пісень, з яких 3 вищезгаданних потрапили до альбому. Це мої почуття, можливо, наївні і надто романтизовані, але все ще мої”, — згадує Tery.

Назва “Теплий сніг” також з‘явилася не випадково. Переглядаючи серіал “Сліпота” артист почув фразу “і він був м’який, як теплий сніг”.

“Після цього “теплий сніг” в мене почав асоціюватись із моєю музикою — щось м‘яке та холодне, однак при цьому і тепле”, — розкриває секрет назви Tery.

Трохи деталей про інші треки альбому:

“На рахунок 3

Пісня про страх втратити кохану людину та про бажання зберегти особливі теплі моменти разом. Справжній вальс нового часу.

“Помер би за тебе

Лірична сповідь про відданість та абсолютне кохання у супроводі із сучасним R&B саундом та живими барабанами.

“Не знайду

Трек про впевненість у власних почуттях та розумінні, що найкращої людини за кохану точно не знайти. Трек містить в собі суміш кімнатного «lo-fi» R&B і важкого року з електрогітарами.