The Lazy Jesus презентували етнічний альбом

Новий меланхолійний альбом та кліп The Lazy Jesus (резидента Masterskaya)

Новий меланхолійний альбом та кліп The Lazy Jesus (резидента Masterskaya)Новий меланхолійний альбом та кліп The Lazy Jesus (резидента Masterskaya)

Зануртеся в новий етнічний альбом “UA TRIBAL VOL.1” від українського саунд-продюсера The Lazy Jesus. На цьому творчому етапі артист заглиблюється в багатство етнічної музики, представляючи її в новій сучасній формі. Цей реліз – суміш поліритмічної перкусії та українських фольклорних елементів; творчий експеримент, результатом якого стали гіпнотичні треки, що занурюють слухача в трансовий стан. Ви наче потрапляєте на прадавній обряд дикого племені. 

Альбом вийшов на французькому лейблі Shouka, який фокусується на поєдані етнічної музики з електроними текстурами. Свого часу на цьому лейбли виходили релізи Clap!Clap! , Nuri, Deena Abdelwahed, Amar 808 . 

Аудіо-візуальний проект ‘UA TRIBAL’ був презентований рік тому на святкуванні формації GRV GRV у кіностудії Довженко. Та за рік представлений на багатьох європейських майданчиках та фестивалях у Берліні, Празі, Парижі, Ліоні, Брюселі, Кракові, Любліні, Братіславі, Тренчині, Барселоні. Та презентований на відомих веб радіо такі як Rinse FM та Kiosk Radio. 

Реліз підкріплений анімаційною роботою київської ілюстраторки Євгенії Вінокурової (Magistr Of Magic) , яка також створює візуальне шоу на виступах проекту 

‘UA TRIBAL VOL.1’ – це злиття традицій і сучасності. Альбом, який створює захопливий музичний досвід.