TikTok хіти літа 2023 року

TikTok хіти літа 2023 року

Хоч літо вже і завершилося, хочемо виділити 5 треків, які стали вірусними у TikTok цього спекотного сезону.

  1. Кажанна — Ти гірка

Віральний хіт, який  із легкістю увійшов у топ-200 Apple Music та став популярним у TikTok, починався як елемент одного із гумористичних відео блогерки Кажанни. Задумом було висміяти чоловіків, які кардинально змінюють своє ставлення до тебе відразу після того, як ти їм відмовляєш. Схоже, трек зміг викликати такий резонанс саме через близьку багатьом тему та унікальний гумористичний стиль речитативного виконання.

  1. DOROFEEVA – Кохаю, але не зовсім

Слухачі могли почути прем’єру треку ще в грудні минулого року на прем’єрних шоу туру «Сенси». Згодом у TikTok почало з’являтися все більше і більше відео із живим виконанням треку, а слухачі поступово вивчали чіпляючі слова пісні, і, коли в червні співачка презентувала студійну версію треку на стримінгових майданчиках, пісня стала instant-хітом, очоливши чарти в день виходу. Трек досі тримається у топ-5 Apple Music та Spotify.

  1. GEZWEIRDO – ГАДДЕМІТ

У червні цього року сніпет треку завірусився у ТikTok, а весь трек після офіційного релізу очолив Apple Music. Цікаво, що пісня стала першою україномовною для виконавиці, яка досі не дала коментарів щодо публікації треків у вконтактє вже після початку повномасштабного вторгнення росії. Сподіваємось, що цей трек та нещодавній реліз «НА МАРС» — лише початок україномовної творчості загадкової виконавиці. 

  1. ТМП – Завтра

Меланхолійний трек-заклик жити від молодого дуету, під який впродовж літа було знято понад 40 тисяч відео в TikTok. Крім того, пісня також мала успіх на радіо та на інших стримінгових платформах.

  1. Ганна Польська, Tember Blanche – Дура (Сумніваюсь у собі)

Дебютний сингл сайд-проджекту солістки гурту Tember Blanche. Зі слів самої Саші Ганарольської, пісня була написана під враженням від коментарів гейтерів щодо одного з відео Tember Blanche. Цікаво, що трек завірусився не тільки в TikTok, але й в інстаграмі. На стримінгових платформах виконавцями треку є як Ганна Польська, так і Tember Blanche. Певно, це зробили для збільшення прослуховувань гурту. 

Автор тексту: Михайло Товтин