ТНМК записав кавер на пісню “Кольорова” — саундтрек фільму “Я, “Побєда” і Берлін” за повістю Кузьми Скрябіна

Многая літа рому й рок‘н‘ролу: новий кліп ТНМК, Жадана та Придувалова на пісню «Пірати»

Многая літа рому й рок‘н‘ролу: новий кліп ТНМК, Жадана та Придувалова на пісню «Пірати»

Символічно, що одну із пісень для стрічки «‎‎Я, “Побєда” і Берлін» записав гурт-ровесник “Скрябіна”. Розпочавши у 1989 році, ТНМК та команда мрійників Андрія Кузьменка зайняли дві різні ніші музичної індустрії, таким чином розділивши умовні “сфери впливу”. Альтернативна сцена належала “Скрябіну”, а ось культові Фагот та Фоззі із ТНМК вирішили створити національний хіп-хоп з елементами року, фолку та джазу. А сьогодні ТНМК презентують кавер-саундтрек до фільму про декілька днів із життя ліричного героя із повісті Кузьми.

Коли у 2009 році з’явилася пісня “Кольорова”, а разом із нею і кліп від гурту “Скрябін”, багатьох здивувала відвертість слів Кузьми. На перший погляд, несерйозний та досить бешкетний зміст треку набуває справжнього сенсу лише в останніх рядках. Неважливо, які проблеми та перешкоди спіткали тебе сьогодні, якщо життя все ще здається цікавим та яскравим, якщо ж навпаки — справжня біда, адже надати сенсу такому буттю можна  хіба що з допомогою уявної крейди.

Насправді глибокий зміст пісні “Кольорова” ідеально збігається із головною темою фільму. Життя не лише здається, але і є цікавим та привабливим лише тоді, коли ти зумів відшукати правильних людей, місця, а також самого себе. Для гурту “ТНМК” ця філософія теж є доволі близькою, тож кавер вийшов напрочуд щирим та справжнім.

Фагот: “Кольорова –  це по суті як прийом у психотерапевта, коли тобі терміново потрібна підтримка, і доктор по поличках тобі про тебе все розкладає. Ця пісня – це як поетичний код фрази “все, що з тобою відбувається, це виключно те, як ти до того ставишся” а решта – ну, хіба що намалюєш”.

Фоззі: “Ми дуже хотіли, щоби в цьому кавері лунав вокал Кузьми – це було б правильно. У гурту “Скрябін” його не було, тоді Фагот звернувся до Володимира Бебешка, який розшукав давню сесію оригінального запису – дуже дякуємо йому за це! І все стало на свої місця”.

Слухайте “Кольорову” на улюбленому стрімінговому сервісі: https://orcd.co/tnmk_kolorova  

Дізнавайся новини першим! Долучайся до сторінок фільму у соціальних мережах:

Instagram: https://www.instagram.com/yapobedaiberlinmovie

Facebook: https://www.facebook.com/yapobedaiberlin

Трейлер: https://www.youtube.com/watch?v=W2n8cB2IjBw 

«‎‎Я, “Побєда” і Берлін» — історія звичайного хлопця, музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий «Мерс». Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ.

Многая літа рому й рок‘н‘ролу: новий кліп ТНМК, Жадана та Придувалова на пісню «Пірати»

Уже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

Інформаційні партнери: Благодійний фонд ім. Кузьми Скрябіна, група компаній «РТМ-Україна», інтернет-видання «Обозреватель», радіогрупа TAVR MEDIA та радіостанція Radio Roks, музично-розважальний телеканал M1.

ДОВІДКА

Оригінальна назва: «Я, “Побєда” і Берлін»

Країна: Україна

Жанр: пригоди, роуд-муві, комедія

Хронометраж: 104 хвилини

Прем’єра в Україні: 17 березня 2022 року

Виробництво: Star Media за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури та інформаційної політики України й компанії Golden Tile

Дистрибутор: FILM.UA Distribution та Кіноманія

Режисерка: Ольга Ряшина

Продюсери: Влад Ряшин, Олексій Терентьєв, Артем Доллежаль

Оператор-постановник: Дмитро Недря

Художник-постановник: Микола Кіщук

Музичний продюсер: Денис Кривошея

Актори: Іван Бліндар, Марія Стопник, Володимир Гева