«Тобі так личить ця осінь» слухаємо новий ТікТок-хіт To Eternity

«35 від нікотину чи від того, що в очах» — To Eternity з OTOY заспівали про пожежу з почуттів

To Eternity уже можна назвати головним відкриттям року в українській попмузиці. Почавши випускати записувати тіктоки на свої демо треків, він здобув неабияку популярність: важко знайти людину, яка не чула «Несмачний мед». Ця пісня набрала понад мільйон прослуховувань на Spotify, з нею зняли понад 100 тисяч відео у ТікТоці.

Наразі Даніїл Отуоньє представляє нову пісню — «Осінь», яка має потенціал наздогнати дебют — ще до релізу під неї зняли понад 10 000 відео у ТікТоці. 

На відміну від попередніх синті-попових динамічних релізів, «Осінь» є легким та затишним r’n’b, яке хочеться слухати, загорнувшись в плед з чашкою гарячого какао. Але у пісні ToEternity продовжує поєднання української та англійської мов, створюючи свій оригінальний стиль.
«Тобі так личить ця осінь» слухаємо новий ТікТок-хіт To Eternity

У ТікТоці Даніїл заявляє, що може писати пісні ледве не щодня. І судячи з його телеграм-каналу, куди артист викладає демки та кавери, це справді так.

Нагадуємо, To Eternity — український музикант з нігерійськими коренями, який захоплює український тікток легкими та чіпкими попхітами. Візитівка артиста — трек Несмачний Мед”, який набрав мільйон прослуховувань у Spotify та кілька мільйонів переглядів відео на пісню у TikTok. Наразі артист займається записом свого дебютного альбому, який планує випустити незабаром випустити. Тизерами треків із майбутнього релізу він активно ділиться зі своєю аудиторією в TikTok та Telegram.