Тоня Матвієнко представила експериментальну версію народної пісні

Тоня Матвієнко представили експериментальну версію народної пісні

Заслужена артистка України Тоня Матвієнко в колаборації з діджеями музичного лейблу Gonivo Records — Soundpill та Yan Zapolsky презентували народну піснюМаринонька” в незвичній інтерпретації.

За словами співачки, вокальні партії вона записала ще під час перебування у Великій Британії:

“Коли я була на чужині, мені раптово прийшла мелодія, яка пару днів не виходила з голови. Я розуміла, що вона мені близька та знайома, але ніяк не вирисовувалася картинка звідки. Зідзвонившися з мамою, наспівала їй. Вона нагадала, що це українська народна пісня “Маринонька”. Я її чула тільки в дитинстві, коли мама співала в хорі імені Верьовки”. 

Запис вокалу співачка передала музичному лейблу Gonivo Records, який на власний розсуд поклав слова народної пісні на електронну музику. 

Метою музичного експерименту є знайомлення молоді з культурним музичним надбанням України.

“Якщо через такий стиль музики народна пісня відгукнеться в серцях молодого українськго покоління — ми будемо цьому раді”, — додає Тоня.

Нагадаємо, це не перший експеримент від Тоні Матвієнко. У 2016 році артистка презентувала етно-електронний проєкт Antonina project. У 2020 — переспівала хіт Тараса Петриненка “Музико, грай”, над саундом якого працював Євген Філатов (The Maneken).