ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

Оглядаємо прем’єри від нових імен українського шоубізнесу. Хто вже залітає у тренди, хто має перспективу, а кого вже однозначно хочеться додавати в плейлист? Все, що має бути почутим цього тижня у нашій десятці:

⚡️ Janeuary — «Heart exposure symphony»
Цю добірку хочеться відкрити справжнім музичним скарбом. Можливо, це дуже пафосно звучить, але назва пісні перекладається, як «Симфонія відвертого серця» — так і є. Увімкніть і самі все зрозумієте. Радіємо, що такі фрешери є в нашій країні.

⚡️ СХОЖА — від чуття
Щиро та чуттєво. Впізнаваний голос. Простота у подачі. Чомусь відчуття від роботи трохи дивне – наче звучить демка. Можливо, було бажання бути “ближче до народу”. Але чи спрацює це для успіху роботи? Поки це питання відкрите…. У порівнянні з попередньою роботою співачки – це більше прохідна робота, але слухати у навушниках “від чуття” приємно. Від редакції МУЗВАР побажання додавати більше “мейнстріму”, в хорошому значенні слова.

⚡️ Отрута — Докурю останню
Іноді нам закидають, що ми ігноруємо новинки рок чи реп музики. Переглядаючи наші попередні ТОПи – такого відчуття немає. І ось знову в добірку потрапляє новенька та типово рокова композиція. Сумний текст про любов, драйвовий саунд, приємний вокал трохи з надривом. «Настрій “Банально”», — скажете ви, «Емоції “Класика”» — апелюємо ми вам.

⚡️ STRUNA — Спогадом
Дебютний трек співачки. Звісно, як і в будь-якій поп історії пісня про кохання. Конкретно в цій історії про нещасливе. Якось цієї осені усім нашим артистам в амурних справах не щастить. Радимо артистці ще попрацювати над звучанням та самим матеріалом, якщо є амбіції закріпитись у шоубізі. Дебют непоганий, але до хітовості в треках ще треба дійти.

⚡️ Obidi Nnedu — Dreaming on
Уявіть собі ситуацію: нігерійський рок-музикант під впливом Революції Гідності пише проникливу пісню. Потім в розпал вже повномасштабного вторгнення знімає відео на неї у Харкові. Уявили? Так ось, це реальна історія і реальна музична підтримка. За такі справи — лайк, шер, репост.

⚡️  LIBENSON, Otoy — Моє місто
Агресивно, вайбово та качово! Класна колаба класних хлопаків. Помітили у коментах відгук Скофки: «Біт, голос, подача підкупила». Повністю погоджуємося. Так, це музика не для мас, але свій слухач зацінить.

⚡️ Марія Терлецька — Місто любові
От чесно, як круто, що тін-поп все більше набирає обертів в Україні. Цього разу щемлива пісенька про те, що лірична героїня покинула рідний дім і повернеться весною, коли рідне місто заквітне. Аналізувати роботу особливо немає сенсу, це просто підліткова сповідь без спроб загравати у “дорослі” пісенькі, хайпувати чи видавати у мережу щось крінжове.

⚡️  Love, Mary — Білі доріжки
Співачка випустила стабільно хорошу роботу. Але ми все ще чекаємо якогось емоційного буму, бо монотонна стабільність може слухачеві і набриднути. Очевидно, що потенціал для «буму» є, бо раніше ми чули треки, наприклад, «Плач», «Чому», «Квіти» і це недооцінені хіти.

⚡️  beshket — Не втомився
“Не втомився” є історією людини, яка шукає відповіді, але знаходить лише більше потреб у русі, плутаючись у буднях і втрачених днях. Цей трек – концентрація моєї злості і стимулів, ритмічного стукоту думок у голові і постійного заперечення втоми!”, — йдеться у пресрелізі виконавця. Картина та ж сама, що і у Love, Mary хочеться динаміки і росту. Віримо, що вже скоро на нас очікує бенгер.

⚡️  Stipa Ray, East — Мікродонати
Ооооооооо! Ну це смакота! Фанк у підсвідомості, текст кайфово складається у рядки – ну краса ж! Не знаємо, чи ШІ створив обкладинку, чи намальована вручну – але дуже тонко! І не дивлячись на текст пісні, що ніби з рекламного анонсу Васі Байдака про новий збір, тембр приємно огортає слухача.З таким творчим ресурсом чекаємо від артистів набагато серйозніших музичних робіт. Але за “сатиричну” пісню – лайк!

Ці та інші новинки слухайте в нашому плей-листі НУМО на Spotify.